Cunda MTAL’den yaşlılarla engellilere özel sunum

02 Nisan 2018 Pazartesi, 13:43

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Büro Yönetimi 11. sınıf öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları sunum şenliğinde; Ayvalık Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü´ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi bünyesindeki Erken Doğmuşlar Bakım Evi ile Özel Öğrenciler Eğitim Evi’nin sakinlerini ağırladı.

Okulun Büro Yönetimi 11. sınıflar Sunum Dersi performansı olarak gerçekleşen gösteride, ünlü şairlerin şiirleri, ünlü şiirlerin besteleri, pandomim, dans ve tiyatro gösterilerini okul öğrencileriyle birlikte izleyen yaşlılarla, engelliler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.
Cunda MTAL konferans salonunda gerçekleşen ve okulun öğrenci velilerinin de davetli oldukları programda; Pakmaya Kenan Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Aday da hazır bulundu.
Cunda MTAL Okul Müdürü Saadettin Sagit’in yanı sıra Okul Müdür Başyardımcısı Malik Çakıroğlu, müdür yardımcıları; Canan Ulusoy, Meral Özmelek, Hayriye Oktay ve Kazım Koçer’in de izlediği sunum programının hazırlanmasında emeği geçen Zehra Danlı Serttaş, Nihal Çelikbaş ve Nurbanu Kutlu adlı öğretmenler ve öğrencilere sunum sonrasında tebrikler yağdı. SUAT SALGIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB