Ayvalıkgücü Belediyespor’un otomobil çekilişi talihlisi anahtarını teslim aldı

02 Nisan 2018 Pazartesi, 13:42

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin güzide kulüplerinden Ayvalıkgücü Belediyespor’un ‘Takımına destek ol arabayı kazan’ sloganıyla düzenlediği eşya piyangosunun çekilişi 20 gün önce noter huzurunda, ilçe merkezinde Cumhuriyet Alanı’nda halkın geniş katılımıyla gerçekleştirilmesinin ardından, bugün kazanan talihli otomobilin anahtarını teslim aldı.

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 9. Grup’ta mücadele eden Ayvalıkgücü Belediyespor yararına Milli Piyango İdaresi’nden alınan izinle düzenlenen piyango çekilişinde, en büyük ikramiye olan otomobilin sahibi Aslan Yılmaz Çelik adlı Burhaniyeli bir esnaf oldu.
Ayvalık 1. Noter Baş Kâtibi Esengül Sönmez’in nezaretin de halkın huzurunda gerçekleşen ve tanesi 100 liradan 3 bin biletin basılıp satışa sunulduğu çekilişte, 0545 nolu talihli biletin sahibi Aslan Yılmaz Çelik’e sıfır kilometre otomobilin anahtarı yine Cumhuriyet Meydanı’nda halkın huzurunda verildi.
Ayvalıkgücü Belediyespor yöneticisi Cengiz Gültekin’in öncülüğünde; kırmızı-beyazlı takımın Basın Sorumlusu Ergin Kocaman, Kulüp Müdürü Şeref Bıçak ve Sportif Direktör Okan Yalkınoğlu tarafından otomobiline kavuşan Aslan Yılmaz Çelik’in mutluluğu adeta yüzünden okunuyordu.
Muhabirimize açıklamalarda bulunan talihli Aslan Yılmaz Çelik, “Yıllar önce Ayvalık’ta 5 yıl ikamet ettim. O yıllarda Ayvalıkgücü Belediyespor’a gönlümü kaptırmıştım. Şimdi, Kütüklerden masa imalatı yaptığım işyerim Burhaniye’de olduğu için bu güzel ilçede yaşamımı sürdürüyorum. Ama içimde kırmızı-beyazlı takıma karşı her daim bir aşk var. Kulübün eşya piyangosu düzenlediğini duyunca bende ekonomik zorluklar yaşayan Ayvalıkgücü Belediyespor’e destek olmak istedim. 10 tane bile satın aldım. Bunlardan bir tanesi bana en büyük ikramiye olan otomobili getirdi. Çok mutluyum. Çekilişi düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
Ayvalıkgücü Belediyespor yöneticilerinden Cengiz Gültekin ise, Burhaniye’den tanıdığı samimi bir dostu olan Aslan Yılmaz Çelik’e otomobilin çıkmış olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sevgili dostum, Burhaniye’de yaşamasına rağmen Ayvalıkgücü Belediyespor’a destek olmak amacıyla 10 tane bilet aldı ve bu biletlerden birine de en büyük ikramiyemiz olan otomobil çıktı. Şans O’nunmuş. Otomobilin resmi işlemleri tamamlandıktan sonra, aracı kendisine teslim edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. Ayvalıkgücü sevdalısı arkadaşımız bu otomobili iyi günlerde kullansın” diye konuştu.

3 bin adet basılan ve tanesi 100 liradan satışa sunulan çekiliş biletlerinden 2 bin 200 adedinin satıldığı öğrenilen eşya piyangosunun çekilişi İŞTE TALİHLİ NUMARALAR
Çekiliş için hazır bulunan vatandaşlara çektirilen toplarla belirlenen talihli numaralardan; 1941 numaralı bilet sahibine elektrikli süpürge, 1080 numaralı bilet sahibine mikrodalga fırın, 2475 numaralı bilet sahibine TV, 1223 numaralı bilet sahibine Çamaşır Makinesi, 1673 numaralı bilet sahibine buzdolabı çıkarken, 0545 nolu biletin sahibine ise çekilişin en büyük ödülü olan otomobil çıktı.
Talihli biletlerin sahiplerinin 15 gün içerisinde kulüp binasına giderek, ödülünü teslim alabileceği bildirildi. SUAT SALGIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB