EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Yeni dönemde yeni hayallerimiz var”

“Yeni dönemde yeni hayallerimiz var”
14 views
30 Mart 2018 - 10:22

Bigadiç, İvrindi ve Sındırgı’da esnafla buluşan Balıkesir Ticaret Odası Başkan Adayı Kerem Kırımlı, yeni dönem için yeni hayallerle yola çıktıklarını vurgulayarak, “Gönül odamızı doldurursanız çok mutlu oluruz” dedi.

“Bütünleyici, şeffaf, danışan ve yöneten, güvenilir bir Ticaret Odası” ilkesiyle yola çıkan Yeşil Hareket’in Balıkesir Ticaret Odası Başkan Adayı Kerem Kırımlı, ilçe ziyaretlerinde esnafla buluşmaya devam ediyor. Balya’nın ardından Bigadiç, İvrindi ve Sındırgı ziyaretleri gerçekleştiren Kırımlı, Sındırgı’da yaptığı istişare toplantısında; “Ortak yönetişim anlayışıyla her bir üyemizi Balıkesir ticaretinde söz sahibi olmaya davet ediyorum” dedi.
“BU ODANIN BİR PAYDAŞISINIZ”
Balıkesir Ticaret Odası’nın 5 yıldır güzel çalışmalara imza attığını söyleyen Kerem Kırımlı, “Yeşil Hareket olarak belirli hedeflerle yola çıktık ve bu hedefleri sizlerle istişare ediyoruz. Çünkü her biriniz bu odanın birer paydaşısınız. Ayağınıza gelip hem kendimizi tanıtmak, anlatmak hem de sizleri dinlemek istedik. Bizler, ilçelerimize önem veren bir yönetim anlayışındayız. Hedefimiz demokratik, katılımcı ve şeffaf bir oda oluşturmak” dedi.
“GÖNÜL ODAMIZI DOLDURURSANIZ
ÇOK MUTLU OLURUZ”
“Yeni dönemde yeni hayallerimiz var” diyerek konuşmasını sürdüren Kerem Kırımlı, her ilçenin Balıkesir ve Türkiye için ayrı bir değer olduğunu dile getirdi. Balıkesir’in değerlerini ön plana çıkarmayı, şehrin ekonomisini büyütmeyi ve ticaret hacmini arttırmayı amaçladıklarını söyleyen Kırımlı, “Her türlü fikir ve görüşlerinize açığız. Bu oda hepimizin odası, bizler her zaman emrinizde olacağız. 2 Nisan’daki seçimler için desteğiniz bekliyoruz. Bu konuda destek verip gönül odamızı doldurursanız çok mutlu oluruz” açıklamasında bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1