EGE GÜNDEM GAZETESİ

Sarı liste; Birlik ve beraberliğiyle yeni döneme hazır

Sarı liste; Birlik ve beraberliğiyle yeni döneme hazır
14 views
30 Mart 2018 - 10:31

Edremit Ticaret Odası’nda, 6 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlere girecek olan “Sarı Liste”de yer alan isimler, dün düzenledikleri toplantı ile “Birlik, beraberlik ve dayanışma” içerisinde yeni döneme hazır olduklarını vurguladı.

Dün gerçekleştirilen toplantıda, “Sarı Liste” ile seçime girecek olan 12 meslek grubunun sarı liste adaylarının ortak açıklamasında; “Havran ve Edremit ilçelerimizin sosyo-ekonomik, ticari ve kültürel gelişiminde her daim katkı sağlayan Edremit Ticaret Odası, diğer kurum ve kuruluşlar ile iş birliği halinde bölgesel kalkınmanın lokomotifi olmaktadır. Dünya standartlarında 5 yıldızlı hizmet veren odamız, yeni dönemde de heyecanını, projelerini arttırarak hizmetlerini sürdürecektir. Sarı liste Edremit Ticaret Odası ortaya koyduğu vizyon, misyon ve ilkeleri doğrultusunda bölgenin gelişimi için var gücüyle çalışmaya devam edecektir” mesajlarına yer verildi.

Ayrıca, mevcut Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon “Kuruluşundan bu yana, geçtiğimiz sene 100. yılını kutlayan odamız, hizmet çıtasını yükseltmiş, modern, teknolojik altyapısı ve yenilenen yüzüyle, bölgenin en önemli ve öncü kurumlarından biri olmuştur. Edremit Ticaret Odası, yenilikleri takip eden, uygulayan yapısı ve tüm meslek grupları ile daha iyiye, daha ileriye ulaşmak için birlik olmuş durumdadır. 5174 Sayılı yasa gereği Oda ve Borsalar organ seçimlerinin Nisan-Mayıs aylarında yapılması zorunludur. İlgili kanun ve yönetmelik hükümlerine göre; Edremit Ticaret Odası’nın organ seçimlerinin 6 Nisan 2018 (Cuma) tarihinde yapılmasına karar verilmiş ve Edremit İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na müracaat edilmiştir. Odaların temel kuruluş amacı; meslek ahlâkını, disiplini ve dayanışmayı korumak ve geliştirmek, ticaret ve sanayinin kamu yararına uygun olarak gelişmesine çalışmaktır. Yeni dönemde de, üyelerimize hizmet etmek için bu onurlu göreve talibiz. Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte üstlenmeye talip olduğumuz bu büyük emanetin hakkını vermek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamalarıyla toplantıyı sonlandırdı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1