EGE GÜNDEM GAZETESİ

ANAPLILAR İYİ PARTİ’YE KATILDILAR

ANAPLILAR İYİ PARTİ’YE KATILDILAR
22 views
30 Mart 2018 - 10:16

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığı Binası’nda gerçekleştirilen törenle çoğunlu Anavatan Partisi olmak üzere diğer siyasi partilerden birçok isim İYİ Parti’ye geçerek rozet taktı. Yeni parti binasında yapılan toplantıya yoğun ilgi gösterildi.

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığı tarafından organize edilen katılım töreninde konuşan İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna, her geçen gün artan partili üyelerle birlikte büyük bir siyasi güç olduklarını söyledi. Tuna, “Bugün sizleri İyi Parti çatısı altında görmek bizleri çok fazla mutlu etti. İyilik hareketi tüm Türkiye’de yüzleri, binleri, milyonları bulmaya başladı. Çünkü hedefimiz 2019’daki tek adamlık rejimine son vererek parlamenter sisteme geri dönmek İyi Parti olarak bizim en büyük projemiz. Bununla ilgili sizlerde bu katılımınız ile bize güç verdiniz. Özellikle Balıkesir olarak güzel kadrolar oluşturmaya çalıştık. Biz İyi Parti’nin kadrolarına güveniyoruz. Bu güzel kadrolara siz güzel insanlar katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İyi Parti’nin politikası değdiniz zaman. Biz kimsenin İyi Partisi çatısı altına geldiğinde siyasi gömleğini çıkarmasını istemiyoruz. Üzerine vatanseverlik ceketini giyerek aramıza bulunmasını istiyoruz. Bizim amacımız kitle partisi olmak. Bizim tek ideolojimiz var. Türk Milletine hizmet etmek. 2019’dan sonra gidişatla ilgili herkesin endişeleri var. İyi Parti bu ihtiyaçtan doğdu ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

1 Nisan Pazar günü Büyük Kurultayımızı yapacağız. Bu kurultay sonrası İyi Parti olarak sahalara inerek çok çalışacağız. Çok çalışarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bugün katılımınızdan dolayı hepinizi ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aramıza hoş geldiniz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1