EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kırımlı, BTO başkanlığına adaylığını açıkladı

Kırımlı, BTO başkanlığına adaylığını açıkladı
10 views
29 Mart 2018 - 10:52

Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Kerem Kırımlı, 2 Nisan’da yapılacak Balıkesir Ticaret Odası (BTO) seçimlerinde başkan adayı olacağını açıkladı.
Balıkesir Karesi AVM Toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan Kırımlı, ‘Yeşil Hareket’in lideri olarak tanıtıldı.
Afrin’deki Mehmetçiğe kolaylık ve başarı dileyerek konuşmasına başlayan başkan adayı Mustafa Kerem Kırımlı, Balıkesir ticaretini en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağını söylediği açıklamasında şunları dile getirdi; “Artık şehirler yarışıyor. Bu yarışta yerel yönetimlerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile işbirliği içerisinde Balıkesir’imizi hak ettiği yere taşımak için yola çıkıyoruz.
3 dönemdir her kademesinde görev aldığım Balıkesir Ticaret Odası’nda edindiğim tecrübeleri sizlerin hizmetine sunmak bizim büyük bir gurur ve mutluluktur.
Balıkesir’in ekonomik ve ticari hayatı ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı istihdam seferberliğine katkı sağlamak amacıyla Yeşil Hareketi bugün, burada sizlerin de desteğiyle başlatıyoruz.
Ben Kerem Kırımlı. Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı ve önümüzdeki dönem Balıkesir Ticaret Odası Başkan Adayı olarak bütünleştirici, şeffaf, güvenilir, danışan ve birlikte yöneten yönetim anlayışımız ile karşınızda olacağıma; Sivil Toplum’un değerli temsilcileri, meclis üyelerimiz, komite temsilcilerimiz ve ticaret ile uğraşan tüm üyelerimizin huzurunda söz veriyorum.
Bu akşam, burada mevcut yönetimimizle taahhüt ettiğimiz her şeyi yaptığımızı ilan etmek istiyorum. Balıkesir Ticaret Odası olarak geride dopdolu bir 5 yıl bırakmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Balıkesir ticaretini en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağım. Bir ayette der ki; “Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu” Bizim şehirle ilgili hayallerimiz var. Birilerinin iradesiyle değil sizlerin teveccühü ile göreve talibiz. Bildiğimiz hakimi olduğumuz konulara göre şehrimizin ekonomisini yönetmek istiyoruz.
Balıkesir Ticaret Odası’nın değerli üyeleri sizleri; birlikte çalışmaya, Balıkesir Ticaret Odası’nı ve Balıkesir ticaretini birlikte yönetmeye davet ediyorum.
Biz sizler için varız. Ticareti ve ekmeği büyütmek için, sizlere hizmetkar olmak için adayız”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1