BALIKESİR DERBİSİ KURTDERELİ’DE

29 Mart 2018 Perşembe, 10:51

Türkiye Basketbol Ligi’nin 30. Haftasında Balıkesir’in TBL’deki iki temsilcisi Karesispor ve Bandırma Kırmızı, Kurtdereli Spor Salonu’nda karşılaşacak.

Karesispor, Balıkesir derbisine günde çift idmanla hazırlanırken açıklamalarda bulunan Karesispor Baş Antrenörü Gencer Baytimur, geçtiğimiz hafta alınan mağlubiyetin ardından artık kaybetme lükslerinin kalmadığını belirterek, “Artık elimizde ne varsa sahaya koyma zamanı. Taraftarlarımızı da ben Perşembe günü olmasına rağmen mesai saatinden sonra keyifli vakit geçirmek ve günün stresini atmak için Kurtdereli Spor Salonu’na bekliyorum. Taraftarlarımız bize destek olursa biz bu maçı kazanıp artık ligdeki durumumuza hafta hafta bakacağız. Oyuncularımız hiç olmadığı kadar istekli ama karşımızda da genç, dinamik ve atletik bir takım bulacağız. Her an her şeyi yapabilecek kapasitede ve tehlikeli bir takım. Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi

Karesispor Başkanı Ahmet Ayan da Bandırma Kırmızı mücadelesi öncesinde açıklamalarda bulundu. Ayan, ”İlimizin iki TBL takımı karşı karşıya gelecek. İki Balıkesir takımının mücadelesi bir derbi havasında çok keyifli geçecektir diye düşünüyorum. Bandırma Kırmızı gençlerden oluşan önemli bir takım, ancak bizim artık seri galibiyetlere ihtiyacımız var, o yüzden kazanmak tek hedefimiz” dedi.

Karesispor-Bandırma Kırmızı karşılaşması 29 Mart Perşembe günü saat 18.00’de Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak. Karşılaşmayı Tunçtan Durmuşcan, Uygar Kurt, Kazım Çetin hakem üçlüsü yönetecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB