EGE GÜNDEM GAZETESİ

REİS DAHA SÖYLEMEDEN O ÇALIŞMAYA BAŞLADI!

REİS DAHA SÖYLEMEDEN O ÇALIŞMAYA BAŞLADI!
20 views
28 Mart 2018 - 16:20

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, göreve gelmesiyle birlikte ALGEM’i hizmette öncelik tanıdı. ALGEM kanalıyla ihtiyaç sahibi vatandaşa hizmet ulaştıran Başkan Avcı, ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şu günlerde Türkiye’deki belediye başkanlarına “kapı kapı dolaşıp halka kucaklaşın” sözlerini sanki öncesinden biliyormuşçasına uyguladı. Başkan Avcı, göreve geldiği günden buyana kapı kapı dolaşıp, halka kucaklaşması takdir topluyor.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, kendisinden beklenenden fazlasını vermeye başladı. Göreve gelmesiyle birlikte belediye bütçesini arttıran Başkan Avcı, ilçede ayak basmadık yer bırakmadı. Özelikle kırsal mahallere yapılan yatırımları gidip, görüp yerinde inceleyen Başkan Avcı, ayrıca gönüllere dokunak istediklerini bunu da ALGEM kanalıyla yaptıklarını söyledi. Avcı, “Birlik ve beraberlik içinde olmaya ihtiyacımız çok fazla. Mehmetçiğimiz vatan için Afrin’de önemli bir zafer elde etti. Bu ülkeye yapılan her hizmetin, her çalışmanın önemi büyük. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı.

Bizde yerel yönetimler olarak vatandaşımızın her anında yanında olmaya çalışıyoruz. Alt ve üst yapı çalışmaları ile modern şehirler inşa edip, Altıeylül’ün ismini Türkiye’ye duyurma gayreti içindeyiz. Bizim önceliğimiz Sosyal belediyecilik. Bizim 2015 yılında oluşturulmuş bir Altıeylül Gelişim Merkezi’miz var. Birçok il ve ilçede bulunmayan özellikte, insanlara sosyal açıdan dokuna bilen çok önemli bir birim. Biz ALGEM’i büyüttük. Artık daha fazla insana dokunuyor sorunlarını gideriyoruz.  Kimsesizlerin kimi, öksüz ve yetimlerin sırtını dayayabileceği bir yer haline getirdiğimiz ALGEM en önemli projelerimizden birisi” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1