EGE GÜNDEM GAZETESİ

BASKETBOL ATEŞİ KARESİSPOR İLE YAYILIYOR

BASKETBOL ATEŞİ KARESİSPOR İLE YAYILIYOR
14 views
24 Mart 2018 - 8:45

Basketbolu tüm Balıkesir’e yaymaya, basketbol tutkusunu bütün şehirle paylaşmaya devam eden Karesispor, geçtiğimiz gün düzenlenen panelle Albay Cemal Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle buluştu. Okulun spor salonunu tıklım tıklım dolduran öğrencilerin sorularını yanıtlayan takım, panelin ardından hatıra fotoğrafları çektirdi.

Karesispor Genel Menajeri Anıl Uyanık, Baş Antrenör Gencer Baytimur; oyuncular Hazer Avcı, Ryan Wright ve Kerem Gülmez ile Albay Cemal Tayyar-Nuran Oğuz Anadolu Lisesi’nden 300’e yakın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen panelde öğrenciler şehirlerindeki profesyonel takım yöneticileri ve oyuncularına soru sorma, hayallerini ve hedeflerini öğrenme imkanı buldu.

Soru-cevap kısmının ardından spor salonunu dolduran öğrencilere bir açıklama yapan Karesispor Genel Menajeri Anıl Uyanık, “Bu hafta deplasmandayız. Ancak haftaya Perşembe günü saat 18.00’de Bandırma Kırmızı ile karşılaşacağız. Bu maçta sizleri de aramızda görmek istiyoruz. En iyi şekilde ağırlanacağınızın sözünü veriyorum. Siz bizi bugün en iyi şekilde ağırladınız, haftaya da biz sizleri ağırlayacağız” dedi.

Neşeli bir atmosferde geçen panelde Karesispor’lu staff ve oyuncuların sözleri sık sık alkışlarla bölünürken panelin sonunda da hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1