EGE GÜNDEM GAZETESİ

AYVACIK GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

AYVACIK GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR
17 views
23 Mart 2018 - 8:53

Ayvacık ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin sürekli olarak sürdürmüş olduğunu hizmet seferberliğiyle ilçeyi bir marka yapmaya devam ediyor…
Yaptığı hizmetler ile İlçenin adeta tarihini değiştiren Başkan Mehmet Ünal Şahin, vatandaşın takdirini ve sevgisini kazanıyor.
ŞAHİN: “YOĞUN BİR ÇALIŞMA ÜRETİYORUZ”
Alt ve üst yapısı bitmiş bir Ayvacık’ı güzelleştirmek için elinden gelini yapan AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, ” İlçenin çağdaş ve yaşanabilir bir kent kimliğine kovuşturmak için gece gündüz yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Yıllardır devam eden altyapı çalışmalarının sona ermesiyle belediye olarak kent estetiğine önem vereceğiz. 2018 yılını belediye başkanlığı olarak çevre ve estetik yılı olarak kabul ettik. Bundan sonraki yatırımlarımız çevre düzenlemesi ve peyzaj düzenlemesi bitmiş modern bir kent yaratmaktır. İlçenin birçok mahallesinde Belediye olarak yol ve kaldırım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nüfusu hızla artan göç veren değil göç alan ilçemizde ihtiyaçlar da bu oranda artıyor. Çalışmalarımız kapsamında yeni yerleşim alanlarında üstyapı eksikliklerini tamamlarken, eskiyen üstyapının da yenilenmesi çalışmalarına hızla devam ediyoruz.’’ dedi.


BAŞKAN ŞAHİN ÇALIŞMALARINA HIZ KATTI
Ekiplerin yollarda hem asfalt ve kilit parke döşeme yaptığını belirten Çalışkan Başkan Mehmet Ünal Şahin, “Kilitli Parke taş döşeme işimiz mahallelerde devam ediyor. Belediye ekiplerimiz bozulan yollardaki kırılan parke taşlarını değiştiriyor. Sokaklardaki kilitli parke taş döşeme işimiz devam ediyor. Ancak bazı cadde ve sokaklarda yolların asfalt yapılması gerekiyor. Bu cadde ve sokaklarda asfalt kaplaması çalışması yapıyoruz.” dedi.
HER ALANDA AKTİF
Belediyeye ait her hizmet alanında aktif olarak gece gündüz çalışmalarına devam eden Başkan Mehmet Ünal Şahin Ankara’nın dikkatini çekiyor. Yoğun tempoda çalışmalar devam ederken halktan Başkan Şahin’e büyük takdir geliyor.
HALK ÇALIŞMALARDAN MEMNUN
Ayvacık İlçesinde vatandaşlar Belediye çalışmalarından oldukça memnun. İlçe adeta son zamanlarda şantiyeye dönerken Ayvacık halkı Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’in hizmetlerine tam not veriyor. Gece gündüz demeden hizmetlerine devam Başkan Mehmet Ünal Şahin, Çanakkale’de adından sıkça söz ettiriyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1