EGE GÜNDEM GAZETESİ

UYSAL’DAN YAŞLILAR HAFTASI’NDA ANLAMLI ZİYARET

UYSAL’DAN YAŞLILAR HAFTASI’NDA ANLAMLI ZİYARET
14 views
22 Mart 2018 - 13:10

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Burhaniye Huzurevi Vakfı Özel Eczacı Kenan Sucuoğlu Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Başkan Uysal’a, Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ‘Yalnız Değilsiniz’ ekibiyle birlikte, Özel Uğur Okulları Anadolu Lisesi 9’uncu sınıf öğrencileri de eşlik etti.
Huzurevi sakinleriyle uzun uzun sohbet eden Uysal, yaşlıların ellerinden öperek, yanlarında getirdikleri karanfilleri kendilerine takdim eden öğrencilerle gurur duyduğunu belirtti. Hep birlikte geçirilen keyifli dakikaların ardından, Yaşlılar Haftası pasta kesilerek kutlandı.
Herkesin yaşlanacağınıve böyle günlerde yaşlıları hatırlamanın önemli olduğunu söyleyen Uysal, “Elimiz ayağımız tutarken, işimizin başındayken büyüklerimizi, yaşlılarımızı ziyaret etmek bizim boynumuzun borcu. Onlara bir değişiklik yaşatabildiysek, hoş vakit geçirmelerine yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Bu organizasyonu gerçekleştiren belediyemiz ‘Yalnız Değilsiniz’ ekibine ve ziyaretimize katılan öğrenci ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Huzurevi sakinlerimizin kendilerini daha iyi hissetmeleri konusunda yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti ve mutluluğu ifade eden huzurevi sakinleri ise, kendilerini unutmayan Başkan Uysal’a ve öğrencilere teşekkür eti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1