EGE GÜNDEM GAZETESİ

“EDREMİT’İN YAŞLILARI” UNUTULMADI

“EDREMİT’İN YAŞLILARI” UNUTULMADI
12 views
22 Mart 2018 - 13:12

Edremit’in her mahallesinden en yaşlıları Yaşlılar Haftası nedeniyle Güre Termal Tesisler Restoranında Edremit Belediyesi tarafından ağırlandılar.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, tüm yaşlıları kapıda tek tek karşılayıp, “Hoş Geldiniz” dedi ve sağlık dileklerinde bulundu.
Edremit’in her mahallesinden mahalle muhtarları tarafından tespit edilen mahalledeki en yaşlıları, Yaşlılar Haftası nedeniyle Edremit Belediyesi tarafından Güre Kaplıcası ve Termal Tesisler Restoranında onurlarına verilen bir yemekte ağırlandılar.
Edremit’in 47 mahallesinden 80 yaş üzeri 184 yaşlı muhtarlar tarafından tespit edilerek Güre Kaplıcası ve Termal Tesisler Restoranında muhtarlarında katıldığı yemekte Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, tüm yaşlıları kapıda tek tek karşılayıp, “hoş geldiniz” deyip, sağlık dileklerinde bulundu.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın annesi Cavide Saka’da yemeğe katıldı ve oğlu Kamil Saka ile birlikte yemek yedi.
Muhtarlar ile emeği geçen tüm personele teşekkür eden, Yaşlılar Haftası’nı kutlayan, sağlıklı, huzurlu, mutlu uzun ömürler dileyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Sizler, bizlere mükemmel bir vatan bıraktınız. Bu gün sizlerin emekleri sayesinde ülkemiz ve bölgemiz gelişiyor. Bu gün Suriye’de ki şehitlerimize “Allahtan Rahmet” diliyorum. Gazilerimize de “Acil Şifalar” diliyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına da teşekkür ediyoruz. Bizde bu günkü gençlerimize çok daha güzel bir vatan, belde bırakmak dileğiyle çalışıyoruz. Hepinize hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Kadıköy Eroğlan Mahalle Muhtarı Hayati Uysal’ın yaş günü nedeniyle Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katılımı ile yaş günü pastası kesildi ve nice hizmet dolu, başarılı yıllar dilendi.
Yemeğe katılan bu anlamlı günde, sevgi ve saygıyı en çok hak eden 184 yaşlı ile muhtarlara Edremit Belediyesi tarafından muhtelif hediyeler verildi.
Yaşlılar Haftası nedeniyle Güre Termal Tesisler Restoranında gerçekleştirilen ağırlama törenine Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan yardımcısı Mehmet Ertaş, Ed-Bel Müdürü İbrahim Yakın katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1