EGE GÜNDEM GAZETESİ

HAYATİ SEÇEN EZDİ GEÇTİ

HAYATİ SEÇEN EZDİ GEÇTİ
14 views
19 Mart 2018 - 12:46

Geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen Edremit Madeni Sanatkarlar ve Elektrikçiler Odası seçimi gerçekleşti. Mevcut Başkan Hayati Seçen ile Cemal Taştan arasında geçen seçimi Hayati Seçen büyük bir fark ile kazandı.
Katılımın yoğun olduğu seçimde, 640 üyeden, 423tanesi oy kullandı, 3 oy geçersiz sayıldı, Hayati Seçen 311 oy alırken, Cemal Taştan 109 oy aldı.
Gazetemiz Ege Gündem’e konuşan Edremit Madeni Sanatkar ve Elektrikçiler Odası Başkanı Hayati Seçen; “Kaybedenin olmadığı bir seçim gerçekleştirdik! Adaylar benim evlatlarım sayılır, küskünlük kırgınlık olmamalı ve birlikte daha iyi bir döneme daha imza atmalıyız. Aday olan arkadaşları tebrik ederim. Yeni dönemim odamıza hayırlı olmasını temenni ederim.” Dedi. Hayati Seçen’in listesi şu şekilde; Asliller: Yaşar Yörük, Cengiz Afacan, Muzaffer Dedeoğlu, Hayati Gündüz, Mithat Saygun, Davut Güçtimur. Yedekler: Metin Özkök, Mustafa Kayral, Önder Zambak, İzzet Ersayar, Mehmet Ozan Bayrak, Gökna Aktürk, Orçun Kalkan. Denetim Kurulu Asil: Ersin Kurum, Suat Temurhan, Hüseyin Zengin. Yedek: Suat Özgeçen , Tolga Arslan, Serdar Bülbüloğlu isimlerinden oluşuyor.
Çok sayıda katılımın gerçekleşmesi gözlerden kaçmazken, üyelerin yanı sıra; “Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem, Birlik Başkan Vekili Necdet Erkan, Edremit Şoförler Odası Başkanı Ahmet Dut, Edremit Terziler Odası Başkanı Ali Madanoğlu, İnşaatçılar Odası Rasim İz, Bakkalar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Alparsalan, Meyvacılar Odası Metin Kalaycıoğlu, Ayakkabıcılar Odası Alaadin Özçeşme, Berberler Odası Başkanı Edoğan Güder, Bandırma Ziraat Aletleri Odası Hayri Özden, Havran Esnaf Odası Başkanı Hasan Soysal, Havran Sebzeciler Odası Başkanı Murat Hançer, Burhaniye Esnaf Odası Başkanı Hasan Bayram’da katılanlar arasındaydı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1