EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP’DEN MUHTARLARA ZİYARET

CHP’DEN MUHTARLARA ZİYARET
24 views
17 Mart 2018 - 15:12

CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve yönetim kurulu üyeleri bu haftadaki çalışmalarını Altınoluk, Zeytinli ve Güre’deki mahalle muhtarlarını ziyaret ederek sürdürdü.
Geçtiğimiz günlerde bir dizi sivil toplum örgütüne ziyaretler gerçekleştiren CHP Edremit İlçe örgütü, bu hafta da; Güre Mahalle Muhtarı Necati Tokuştepe, Güre Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Zeki Coşar, Altınoluk İskele Mahallesi Muhtarı Ebru Yamaç, Altınoluk Şahindere Mahalle Muhtarı Tarık Altıntaş izinli olduğundan yerine vekili İbrahim Kaynarca, Altınoluk Mahalle Muhtarı Aydın Türker, Akçay Mahalle Muhtarı Pınar Yardımcı ve Altınkum Muhtarı Selma Kayacan’ı ziyaret ettiler.
Ziyaretler ile ilgili açıklamalar yapan CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş şöyle konuştu;” Muhtarlarımız halkımızla bire bir ilişkide olan önemli bir görevi ve önemi olan yerel yönetim sorumlusudur. Onlar mahallelerinin her konuda nabzını tutan temsilcilerdir. CHP olarak muhtarlarımızı ziyaret ederek muhtarlarımızdan mahallelerindeki sorunları ve çözüm önerileri ve beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. CHP ilçe örgütü olarak halkımızın emrindeyiz. Mahallelerimizi ve köylerimizi sık sık ziyaret ederek halkımızla bütünleşeceğiz. Ziyaret ettiğimiz muhtarlarımıza gösterdikleri sıcak ilgi ve misfirperverlikleri için teşekkür ediyoruz”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1