Balıkesirspor Baltok’a Digitürk kampanyası

17 Mart 2018 Cumartesi, 15:03

Balıkesirspor Baltok ‘a, Başkan Remzi Boncuk ve Digitürk yetkililerinin katıldığı imza töreninde Digitürk beİN Sports ile bir sezonluk yayın paketi anlaşması gerçekleştirdi. Türkiye çapında geçerli olacak bu anlaşma ile kırmızı beyaz renklere gönül veren taraftarlarımız Balıkesirspor’un maçlarını avantajlı fiyatlar ile izleyebilecek, ayrıca kulübe maddi destek de sağlayabilecekler.
Balıkesirspor Baltok ile Digitürk arasında yapılan işbirliği kapsamında taraftarlarımızı çok özel avantajlar bekliyor. Taraftarlarımız, takımımızın maçları için gerçekleştirecekleri Digitürk üyeliği ile ilk 3 ay için aylık sadece 13.50 TL ödeyecek. 12 aylık taahhüt ile yapılacak üyeliklerde ise kalan 9 ay için her ay 27 TL’lik ücret ödeyerek takımımızın 2017-2018 sezonunda oynayacağı maçları izleyebilecekler. Taraftarlarımız, bu avantajların yanı sıra 2 ay da Sporun Yıldızı Paketinde yer alan Süper Lig karşılaşmalarının yayınını da ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Ayrıca, İngiltere Premier Ligi’ni, Digitürk’ün istenilen içeriğe zaman ve mekandan bağımsız erişim sunan ‘beİN CONNECT’ uygulaması üzerinden televizyonda, tablette, internette veya cep telefonunda izleyebilecekler.

Kampanya süresi 31.05 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kulübümüz, taraftarlarımızın her aboneliğinden 50 TL’lik gelir sağlayacak, kırmızı beyaz sevdalıları bu üyelik çerçevesinde ekstra bir ödeme gerçekleştirmeyecektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB