EGE GÜNDEM GAZETESİ

ALTINOLUK EROL BATIBEKİ MÜZİK GRUBUNDAN MUHTEŞEM KONSER

ALTINOLUK EROL BATIBEKİ MÜZİK GRUBUNDAN MUHTEŞEM KONSER
13 views
17 Mart 2018 - 15:11

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı salonun tamamının dolu olması koro ve müzisyenleri mutlu etti.

Gecenin sunumunu kadife sesi ile Samim Başbuğ başarı tamamladı. Bu güzel muhteşem konsere

Edremit Belediyesini temsilen başkan yardıcısı METİN TUNCER, İdari Adli ve Askeri Protokol üyelerinin değerli aileleri, Balıkesir den gelen Kanserle Mücadele vakfı ve derneğinin başkanları Doktor MUSTAFA AKIN, Doktor ENGİN UZGÖREN, sosyal komite başkanı AYSEL BOZDAĞ kordinasyon Hemşiresi AYŞE PAMUK, Gümçed in değerli kurucusu MEHMET AKİF ÖZNAL, Yılların sanatcısı MİNE SOLEY, Körfezdeki tüm müzik grublarının degerli şefleri başkanları ile körfezdeki müzik sevenler sanat grubunu yalnız bırakmadılar. Söyledikleri güzel eserlere katılarak büyük koro olmayıda başardılar.

Erol Batıbeki müzik gurubunun şefliğini çok değerli Müzisyen yılların eskitemediği bas gitarist KAMİL ENGİN GÜNSENİN başarı ile yaptı.

Bu konsere destelerlini esirgemeyen Edremit belediyesine verilen teşekkür Plaketini başkan yardımcısı METİN TUNCER aldı. Kanserle mücadele vakfı başkanı Dr MUSTAFA AKIN ve Sosyal komite Başkanı AYSEL BOZDAĞ da teşekkür plaketlerini Korononun başkanı FATİH TAN dan aldılar.

10 sazende ve 25 hanende ile sahnede unutulmaz konseri sunan koro elememanları bu gecede kendilerini yalnız bırakmayan körfez halkına da çok teşekkür ettiler.

Gecede 14 mart TIP BAYRAMIDA kutlandı jinekoloğ doktor olan OP DOKTOR FATMA TOMBUL ‘a söylediği güzel erserden sonra Yılların sanatcısı MİNE SOLEY bir buket çiçek ile teşekkürlerini sundu.

Bu muhteşem konser hep birlikte söylenen İZMİR MARŞI ile son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1