EGE GÜNDEM GAZETESİ

“ESNAFIMIZIN ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ”

“ESNAFIMIZIN ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ”
5 views
12 Mart 2018 - 11:12

Vali Ersin Yazıcı, Bigadiç Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.
Sanayi sitesi esnafı tarafından karşılanan Vali Yazıcı, esnafı tek tek ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Esnaf ile yakından ilgilenen Vali Yazıcı, site esnafı ile çay içip, sorunlarını dinledi.
Sanayi sitesinin Bigadiç’te önemli bir istihdam alanına sahip olduğunu vurgulayan Vali Yazıcı, sitenin sıkıntılarının giderilmesi için ilgili kurumların işbirliği içerisinde çalışmaları gerektiğini belirterek, Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ile birlikte sanayi sitesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
VATANDAŞLARIMIZ İLE SÜREKLİ İÇ İÇEYİZ
Göreve başladığı günden itibaren esnaf ve vatandaşlarla beraber olan Vali Yazıcı, ” İlimizde ortak aklın birlikte yürütülmesi için vatandaşlarımız ile sürekli iç içeyiz.”dedi.
Vali Yazıcı, Sanayi Sitelerinin şehrin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizerken, hangi şehrin sanayisi gelişmişse, o şehrin gelişmişlik seviyesinin de yüksek olduğunu, bu anlamda da sanayilerin gelişimini ve daha ileriye taşınması için Valilik olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.
KONULARIN TEK TEK TAKİPÇİSİ OLACAĞIM
Vali Yazıcı, ziyarette esnafın soru ve önerilerini dinleyerek, fikir alışverişinde bulundu. Esnafın ilerlemesi, gelişmesi ve sorunlarının giderilerek çözüm bulunması noktasında yanlarında olduklarını belirten Vali Yazıcı, ” Vatandaşlarımız ile sürekli iç içeyiz. Bu kapsamda Bigadiç sanayi sitesi esnafımızla bir araya geldik. Esnaflarımızın taleplerini ve isteklerini kendilerinden dinledik. Bana iletilen konuların tek tek takipçisi olacağım. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız. Esnaf ve sanatkârlarımızın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.” dedi.
Bu tür ziyaretlerle vatandaşların sorunlarını kendilerinden dinlediğini ifade eden Vali Yazıcı, insanları dinleyerek, onların sorun, talep ve eleştirileriyle daha iyi hizmet verebileceklerini kaydetti.
Sanayi sitesi esnafları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1