EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP Edremit İlçe Örgütünden Bir Dizi Ziyaretler

CHP Edremit İlçe Örgütünden Bir Dizi Ziyaretler
13 views
08 Mart 2018 - 11:03

CHP Edremit ilçe örgütü Sivil Toplum Örgütlerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Edremit CHP İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve yönetim kurulu üyeleri faaliyetlerine Sivil toplum Örgütlerini ziyaretlerle başladı.
CHP Edremit İlçe Başkan ve yönetim kurulu üyeleri bu kapsamda; Alevi Kültür Derneği Altınoluk Şubesi, ADD Altınoluk Şubesi, ADD Güre Şubesi, ADD Edremit Şubesi, Eğitim İş Sendikası, Cumhuriyet Kadınları Derneği Akçay Şubesi, Hacı Bektaşı Veli Anadolu Kültür Vakfı Zeytinli Şubesi, Pirsultan Abdal Kültür Derneği Zeytinli Şubesi ve Ege Marmara Çevre Belediyeler Birliği ziyaret etti.
CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada; CHP olarak sivil toplum kuruluşlarımızı önemsiyor bunun için ziyaretlerimize sivil toplum kuruluşları ile başladık. Görüştüğümüz örgütler tarafından sıcak bir ilgi ile karşılaştık. Kurumlarımızın başkan ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz. Örgütlerimizle ilgili hem şehrimizin hem ülkemizin sorunları ve gündemlerine ilişkin karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. 2019 da yapılacak Özellikle Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine dikkat çekilerek birlik ve beraberlik içinde bu sürecin yönetilmesi istendi. Çalışmalarımıza diğer Sivil toplum kuruluşu örgütleri, mahalle ve köy ziyaretlerimizle devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1