EGE GÜNDEM GAZETESİ

EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR

EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR
9 views
07 Mart 2018 - 11:18

Burhaniye Belediyesi, yapılan şikâyetleri dikkate alarak, vatandaşların taleplerini yerine getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Kasaplar Caddesi’nde vatandaşlar tarafından uzun süredir istenen bozuk yolun düzeltilmesi için çalışmalara start verildi.
Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Güngör Persil, mevcut yolun sökümüne başlayan Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde denetleyerek, esnafla sohbet etti. Parke taş ve kaldırım çalışmalarının bir hafta içinde tamamlanması planlıyor.
PAZAR TARAFI DA DÜZELTİLECEK
Vatandaşların sesine kulak vererek, eksikliklerin giderilmesi için gayret gösterdiklerini söyleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Kasaplar Caddesi’nde şikâyet konusu olan mevcut yolun sökülüp, yerine parke taş yapılması için çalışmalara başladık.Vatandaşlar bozuk yolun düzeltilmesini istiyordu. Bu bölgede, Kasaplar Caddesi’nin sadece pazar tarafında sıkıntı kalmıştı. Yolun o kısmının da eksiklerini gideriyoruz. Taylı Caddesi üzerinde, sebze pazarının karşısında kalan tarafta da kaldırım çalışmaları tamamlanacak” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1