EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP ALTINOLUK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

CHP ALTINOLUK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
20 views
05 Mart 2018 - 11:44

CHP Edremit İlçe Örgütü 2018 yılının ilk bilgilendirme toplantısını Altınoluk Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.
Toplantıya CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Nerman Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Caner Erboz ve Yönetim Kurulu üyeleri yanı sıra Altınoluk parti üyeleri katıldı.
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitler için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlanan toplantıda İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Kadın Kolları Başkanı Nerman Çelik ve Gençlik Kolları Başkanı Caner Erboz birer konuşma yaptılar.
İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş yaptığı konuşmada 10 Aralık 2017’den günümüze kadar olan faaliyetleri anlattı. Gerkuş Konuşmasına Yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Yönetim kurulu üyeleri;İlçe Sekreteri Aydın Balcan, İlçe Saymanı Filiz Sırma Uluç, İlçe Eğitim Sekreteri Fatih Yusuf Yılmaz, İlçe Bilişim Sorumlusu Hüseyin Güven, Kadınlardan Sorumlu Bşk. Yardımcısı Hülya Mardin, Gençlikten Sorumlu Bşk. Yardımcısı Mehmet Bildik, Örgüt Ve Örgütlenmeden Sor. Bşk. Yrd. Ömer Faruk Gültekin, Basın Yayın Halkla İliş. Sor. Bşk. Yrd. Hüseyin Eroğlu, Seçim Ve Hukuk İşlerinden Sor. Bşk. Yrd. Onur Alpasal, Köylerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Güçlü Sakallı, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sor. Bşk. Yrd. Zekiye Canan Yalkın, Parti İçi Eğitimden Sor. Bşk. Yrd. Birgül Eker İşeri, İşçi Ve Memur Sen. Sor. Bşk. Yrd. Cahit Selçuk, Esnaf Odalarından Sor. Bşk. Yrd. Kemal Erdoğan, Etkinlik Ve Eylemlerden Sor. Bşk. Yrd. Yıldız Dere, Yerel Yönetimlerden Sor. Bşk. Yrd. Sema Turan, Seçim Faal. Ve Organizasdan Sor. Bşk. Yrd. Özcan Aktin, Muhtarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Halisçelik, İlçe Başkan Yardımcısı Kadir Koşma, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halime Nalan Korkmaz.
CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş Yönetim kurulunu tanıttıktan sonra partide yaşanan Gençlik Kadın Kolları kongreleri, İl Kongresi, Ankara’da yapılan büyük kurultayla ilgi süreci anlattı. Gerkuş ayıraca ülke gündemindeki KHK ve OHAL, Çocuk istismarı konularında basın açıklamalarında bulunduklarını ifade etti. 2019 da yapılacak veya olası erken seçime hazırlık olarak sandık görevlilerinin belirlendiğini belirterek bu süreçte yaşananları da anlattı ve seçimlerde sandıklara sahip çıkılmasının önemine değindi. Gerkeuş son olarak Tüzük kurultayı için yapılan hazırlıklar ve ilçede oluşan görüşleri üyelerle paylaştı. Daha sonra söz alan Kadın Kolları Başkanı Nerman Çelik’de kadın kollarının faaliyetleri hakkında bilgi verdikten sonra 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Edremit’te yapılacak olan hazırlıkları anlattı.
Genlik Kolları Başkanı Caner Erboz ise Partide daha çok gencin görev almasının önemine dikkat çekerek, partiye daha fazla gencin kazandırılması için üyelerin yardım etmelerini istedi.
Toplantı, yapılan konuşmaların ardından üyelerin görüş ve önerilerinin dinlenmesi ve yöneltilen soruların yanıtlanması ile sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1