EGE GÜNDEM GAZETESİ

“YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUZ”

“YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUZ”
488 views
01 Mart 2018 - 11:16

Başkan AKSOY güne erken başlıyor. Marmara Adalar Belediye başkanı Süleyman Aksoy Sabah erken başladığı çalışmaları, gece geç saatlere değin sürdürüyor. Yoğun tempo içinde Adalara hizmeti yetiştiren Başkan Aksoy adaları yaz sezonuna yetiştirmek ve hazırlamak için gece gündüz çalışıyor.

Saraylar Mahallesinde gerçekleşen çalışmaları incelemek ve bilgi almak için sabah erken saatlerde sahil şeridindeki çalışmaları denetleyen Süleyman Aksoy görevliler yaptığı istişarelerin yanı sıra vatandaşları da dinlemeyi ihmal etmedi. Vatandaşlarında bizzat projelerin içinde olduğunu vurgulayan Aksoy; “Halk odaklı hizmet ediyoruz, çalışmalarımız sırasında vatandaşları dinleyerek daha verimli hizmet etme olanağı sağlıyoruz.”dedi.

Saraylar Mahallesindeki sahil şeridinin çalışmaları inceledikten sonra, Marmara ilçe merkezinde yapımı gerçekleşen kapalı Pazar yeri çalışmalarını yerinde inceledi. Sezona kadar Pazar yerinin bitirileceğinin altını çizen Başkan Aksoy; “Bölge olarak turizm bizim birinci önceliğimiz, bu nedenle hizmetlerimizi sezon dışında gerçekleştiriyoruz, zamanımızın kısıtlı olması ve bölge halkının da rahatını sekteye uğratmadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Tabi bu süreç içerisinde hizmet olan yerde çalışmalar olur, bu nedenle de vatandaşlarımız zorluk çekse de bizlere desteğini esirgemiyorlar. Halkımızın yapılan hizmetlerden bu denli mutlu olduklarını gördükçe de bizlere hizmet ve çalışma şevki geliyor.”dedi.
Gerçekleşen hizmetlerin, çalışmalarını denetledikten sonra, Marmara Merkez de bulunan Çay Bahçeleri ihalesini yapmak için Merkeze dönen Başkan Aksoy; “İhale sonuçlarının herkese hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1