Karesi Spor Kulüp Başkanı Ahmet Ayan: “Hedefler performansımızı belirliyor”

24 Şubat 2018 Cumartesi, 08:14

Karesi Spor Kulüp Başkanı Ahmet Ayan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Güvenç Guruş, Talha Esen, İshak Babaç ve İdari Menajer Sertan Demircan ile birlikte Tayyar Toprak’ı ziyaret etti. Toprak ile uzun uzuna sohbet eden Karesi Spor yöneticileri kulübün bu yıl ki hedefleri ve yaklaşan zorlu Bahçeşehir Koleji karşılaşmasını değerlendirdi.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Ahmet Ayan, bu yılki hedeflerinin başında play-off’lara kalmak olduğunu söyledi. Karesi Spor’u kısa bir sürede marka haline getirdiklerinin altını çizen Başkan Ayan, “Her yıl bir lig atlayarak Türkiye Basketbol Ligi’ne kadar geldik. Bu sezon takımımız inişli çıkışlı bir grafik sergilese de hedefimiz play-off’lara kalmak. Her yıl takımımıza yeni hedefler koyuyoruz. Bu hedefler performansımızı belirliyor.

Balıkesir’de oluşan basketbol sevgisini büyütmek ve bu alandaki kaliteyi arttırmak gibi öncelikli görevlerimiz var. İyi bir yönetim ve yerli oyuncu kalitesine iyi bir takımımız var. Yeni başantrenörümüz Gencer Baytimur’un takıma katkıları yanı sıra yeni yabancı transferimiz Ryan Wright’ın uyum sürecini atlatması sonrası bir süredir süren kötü gidişat düzeleceği inancındayım. Bu hafta evimizde taraftarımızın da desteği ile Bahçeşehir Koleji’ni yenmek istiyoruz. Galibiyet ile bir seri yakalayarak yeniden play-off potasına gireceğimize inanıyorum. Oyuncularımıza olan güvencimiz tam. Basının da bu noktada bizlere gereken desteği vermesini umuyoruz. Takımımız ligde Balıkesir şehrini temsil ediyor. Başarı yakalanırsa bu başarı herkesin olur. Taraftarından, tekni ekibe, yönetiminden basınına yakalanacak ortak bir başarı en çok bizleri mutlu edecektir” dedi.

Ziyaretin sonunda Karesi Spor Kulüp Başkanı Ahmet Ayan, günün anısına Tayyar Toprak’a Karesi Spor forması hediye etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB