KARESİSPOR PLAY-OFF HEDEFİ İÇİN AKHİSAR’DA

21 Şubat 2018 Çarşamba, 11:47

Türkiye Basketbol Liginin 23.haftasında Karesispor, Akhisar Belediye ile karşılaşacak. Karesispor geçtiğimiz hafta sonunda son dakikalarda aldığı Antalyaspor yenilgisi sonrası yeniden play-off potasına dönüş anlamına gelecek bu mücadeleden galip ayrılarak Akhisar Belediye önünde avantajı elde etmek istiyor.

Karesispor hazırlıklarını devam ettirirken açıklamalarda bulunan Karesispor Baş Antrenörü Gencer Baytimur, “Takımın başında ilk maçıma Cumartesi günü Antalyaspor önünde çıkmama rağmen gerçekten çok iyi bir organizasyon gördüğümü söyleyebilirim burada. Oyuncularımız gayet iyi niyetli, taraftarlarımız son dakikaya kadar bizleri destekledi ama galip gelemedik. Yarın hedefimiz olan play-off hattında aynı galibiyet sayılarımızın olduğu Akhisar Belediye ile karşılacağız. Tabii benim bir oyun tarzım var ve antrenmanlarda her gün bu konuda daha iyiye gidiyoruz takımla. Umarım planladığımız her şeyi yapar kazanırız” dedi.

Karesispor’da Şahin Ekmen’de Akhisar Belediye maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Şahin Ekmen, “Cumartesi günü gerçekten son dakikaya kadar maçın içinde kaldık ama istemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Dışardan çok ekstra oynadılar ve zor şutların hepsinde isabet buldular. Yeni baş antrenörümüzle birlikte bir çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum. Antalyaspor maçını hemen unutup Akhisar Belediye maçına çok iyi hazırlandık. Umarım galip gelip play-off hedefimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Karesispor-Akhisar Belediye karşılaşması 21 Şubat Çarşamba günü saat 18.00’de Akhisar Belediye Spor Salonunda oynanacak. Karşılaşmayı Önder Yılmaz, Abdullah Koputan, Murat Danışan hakem üçlüsü yönetecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB