EGE GÜNDEM GAZETESİ

MÜSİAD BALIKESİR BÜYÜYOR

MÜSİAD BALIKESİR BÜYÜYOR
32 views
28 Aralık 2017 - 10:43

MÜSİAD Balıkesir “Dost Meclisi” toplantıları kapsamında 2. Toplantısını Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Zekai Kafaoğlu ile gerçekleştirdi. Dernek Binasında yapılan toplantıya MÜSİAD üyeleri ve üye adayları ile Genç MÜSİAD üyeleri katıldı.
MÜSİAD Balıkesir Başkanı Tuncay Yıldız, dost meclisi toplantısına katılan Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ederek başladığı konuşmasında, üyelerini şehrin büyükleri ile bir araya getirmeye, devlet ile sanayici iş adamlarını bir arada buluşturmaya çalıştıklarını, böylece sorularımızı sorup, çözüm bulmaya devam edeceklerini belirtti.
MÜSİAD ın iş dünyasındaki öneminden bahseden Zekai Kafaoğlu” MÜSİAD Türkiye’nin bir değeridir. Destek vermemiz, üye olmamız gerekiyor. Büyümek için, üretmek için, istihdam için işadamlarımıza destek vermeye hazırız” dedi.
MÜSİAD üyelerinin sorularına cevap veren Zekai KAFAOĞLU 2018 yılı için Balıkesir adına yapacaklarını anlattı.” Yolumuz uzun, vakit dar ancak yılmadan, usanmadan, çalışmaya devam edeceğiz. Konuşacağız, sorunlarımızı konuşarak çözeceğiz. Çözümün en iyi yolu konuşmaktır.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1