EGE GÜNDEM GAZETESİ

Türk Eğitim-Sen Üniversite Ziyaretleri

Türk Eğitim-Sen Üniversite Ziyaretleri
11 views
23 Aralık 2017 - 8:54

Türk Eğitim-Sen Üniversite Başkanı Mustafa Öğe ve yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Üniversitesi’nin çeşitli yüksekokul ve fakültelerinde üye ziyaretlerinde bulunarak üniversite çalışanlarının dertlerini dinledi.

Başkan Öğe ziyaretlerde Türk Eğitim-Sen’in çalışmalarını anlattı ve yapacakları sosyal, kültürel faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Üniversite çalışanları günümüz ekonomik şartları altında maaşlarının, ek ders ve fazla mesai ücretlerinin eridiğini belirttiler. Üniversitede yapılan çeşitli sınavlarda verilen görevlendirmelerdeki ücretlerin de düştüğünü ifade ettiler ve bu görevlendirmelerin üniversite çalışanlarına daha geniş kapsamda dağıtılmasını istediklerini söylediler. Türk Eğitim-Sen’in yapacağı sosyal ve kültürel faaliyetlerin de takipçisi olacaklarını belirttiler. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Öğe ve yönetim kuruluna memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler.

Türk Eğitim-Sen Üniversite Başkanı Mustafa Öğe, üniversite çalışanları ile sürekli bilgi alışverişinde bulunarak çalışanların sorunlarına çözüm arayacaklarını söyledi. Üniversite çalışanlarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1