EGE GÜNDEM GAZETESİ

ÖZEL ÇOCUKLAR, YENİ YIL KUTLAMALARINA ERKEN BAŞLADI

ÖZEL ÇOCUKLAR, YENİ YIL KUTLAMALARINA ERKEN BAŞLADI
10 views
23 Aralık 2017 - 8:42

Ayvalık Belediyesi Özel Çocuklar Eğitim Evi, önemli gün ve haftaları çeşitli organizasyonlar düzenleyerek kutlamaya devam ediyor.
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Sosyal Hizmet Merkezi’nde engelli öğrenciler ve aileleriyle bir araya geldi. 22 Aralık Cuma Günü saat 12:45’deki buluşmada müdürlüğün tüm personeli de hazır bulundu. Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sunulduğu buluşmada, pasta kesildi ve aileler tarafından hazırlanan özel ikramlar paylaşıldı. Özenle hazırlanan yılbaşı ağacına yeni yıl dilekleri bırakıldı.
GENÇER’’ YENİ YILDAN DİLEĞİM SİZLERLE DAHA BASKETBOL MAÇI YAPMAK’’
Pasta kesimi sırasında yeni yıl dileklerinde bulunan Başkan Gençer’’ Az önce yılbaşı ağacındaki dileklerinizi okudum. Yeni yıl size araba, cep telefonu ve dilediğiniz ne varsa onu getirsin. 2018 yılı en başta da sağlık, mutluluk ve arkadaşlık getirsin hepinize. Şimdiki pırıl pırıl gülen yüzünüz hep gülsün. Benim dileğim ise, sizle daha fazla basketbol maçı yapmak. Daha fazla galoj üretmek’’ dedi.
Rahmi Gençer sözlerini, bu sıcak ortamı sağlayan tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederek, tamamladı.
Hazırlanan yeni yıl kutlama programı, özel çocuklar ailelerinin Yasemin ve Rahmi Gençer çiftinin yaklaşık bir ay önce dünyaya gelen oğulları ‘’Ümit Bebek’’ için sundukları hediye ile son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1