EGE GÜNDEM GAZETESİ

BOED’den AK Parti’ye nazik ziyaret

BOED’den AK Parti’ye nazik ziyaret
14 views
23 Aralık 2017 - 8:26

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Birlik Ortopedik Engelliler Derneği (BOED) Genel Merkezi yöneticileri kısa bir süre önce gerçekleştirdiği genel kurul toplantısında göreve gelen AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı yönetimine yönelik nazik bir ziyaret gerçekleştirdi.

BOED Genel Başkanı Güler Çapraz Özlemiş’in öncülüğünde gerçekleşen ziyarette BOED Genel Başkan Yardımcısı Songül Can, BOED’in Altınova Şube Başkanı Özkan Cini, dernek yöneticileri; Nagihan Eser, Metin Baş, Köksal Özdemir de hazır bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Kıtay ve ekibine başarılar dileyen Güler Çapraz Özlemiş, dernek bünyesindeki iş atölyesinde engelli kursiyerler tarafından zeytin çekirdeklerinden yapılan bir duvar panosu ile tespihi Başkan Kıtay’a armağan etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette; dernek bünyesinde yaptıkları çalışmaları anlatan BOED Genel Başkanı Güler Çapraz Özlemiş, hazırladıkları engellilere yönelik projeler hakkında da Hasan Kıtay’a bilgiler verdi.

AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hasan Kıtay da, ilçede yaşayan engellilerin sorunlarının çözümlenmesine yönelik çalışmaların önceliklerinden biri olduğunu vurgulayarak;  toplumda engellilerin kucaklanacağı, onların hayatlarını kolaylaştıracak her türlü projeyi destekleyeceklerinin altını çizdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin de engellilere yönelik dev çalışmalarının bulunduğuna işaret eden Başkan Kıtay, bu hizmetlerin Ayvalık’taki engellilere de ulaştırılması için ellerinden geleni yapacaklarını da sözlerine ekledi. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1