EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık CHP’nin yeni yönetiminden tanışma ziyaretleri

Ayvalık CHP’nin yeni yönetiminden tanışma ziyaretleri
13 views
23 Aralık 2017 - 8:44

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, kısa bir süre önce seçilerek göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Yönetimi; kaymakamlık, belediye başkanlığı ve emniyet müdürlüğüne yönelik nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.
Ayvalık CHP’nin çiçeği burnunda İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı’nın öncülüğünde gerçekleşen ve CHP Gençlik Kolları Başkanı Barış Saltık’ın da eşlik ettiği ziyaretlerin ilk durağı Ayvalık Belediyesi’ne yönelik oldu.
Ayvalık’ın CHP’li Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in makamında gerçekleşen ziyaret sohbet havasında gerçekleşti.
Ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, yapacakları çalışmalarla 2019 yılında Ayvalık Belediyesi’nde dalgalanan CHP bayrağını aynı başarıyla yine dalgalandıracaklarını vurgulayarak, bu süreçte Ayvalık için yapılacak her çalışmaya tam destek vereceklerinin altını çizdi.
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer de, CHP İlçe Başkanı Şalmanlı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, koordineli çalışmalarla ilçeye dev hizmetler vermeyi sürdüreceklerini söyledi.
CHP Ayvalık İlçe yönetiminin gerçekleştirdiği nezaket ziyaretlerinin kinci durağı Ayvalık Kaymakamlığı’na yönelik oldu.
Kaymakam Gökhan Görgülüslan’ın makamında gerçekleşen ziyarette, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı Ayvalık’ın sorunlarının çözümlenmesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini kaydederek, ilçede yaşayan halkın menfaatine olan her çalışmayı destekleyeceklerin belirtti.
Kaymakam Gökhan Görgülüaslan da CHP İlçe Başkanı Şalmanlı ve ekibine siyasi hayatlarında başarılar diledi.
Ayvalık CHP’nin nezaket ziyaretlerinin son etabı ise İlçe Emniyet Müdürü Fikret Bakır’a yönelik gerçekleşti.
Ziyarette konuşan Başkan Şalmanlı, geçmişte olduğu gibi, bundan sonrada polisin her zaman yanında olduklarını belirterek, ilçedeki asayişin sağlanmasında geceli-gündüzlü çalışmalarla fedakarca görev yapan tüm emniyet teşkilatına şükranlarını iletti. Suat Salgın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1