EGE GÜNDEM GAZETESİ

Sındırgı’ya yeni Spor Salonu

Sındırgı’ya yeni Spor Salonu
18 views
22 Aralık 2017 - 8:52

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde Sındırgı Belediyesi mevcut belediye çalışmalarının yanında sosyal belediyeciliği ön planda tutarak vatandaşların keyifle vakit geçirebileceği, spora yönelebileceği alanları da çoğaltıyor.
Sındırgı Belediyesine ait hal binası olarak inşaa edilen ve geçici bir süre belediye hizmet binası olarak kullanılan binanın yaşam merkezi olarak dizayn edilerek vatandaşların kullanımına sunulması planlanmıştı. Mevcut binanın alt katı hanımeli çarşısı olarak dizayn edilirken üst katta ise çok amaçlı toplantı salonu ve spor salonu yer alıyor.
Sındırgı Belediyesi tarafından vatandaşların heyecanla beklediği spor salonunda çalışmaların tamamlandığı 19.12.2017 tarihinde yapılacak sade bir törenle hizmete açılacağı belirtildi. A’dan Z’ye fitness, aerobik, jimnastik, pilates gibi aktivitelere ev sahipliği yapacak spor salonu bay ve bayan olmak üzere farklı saatlerde hizmet verecek. Cüzzi bir bedelle hizmet verecek spor salonu kayıtları için otogar yanında bulunan spor salonu girişinde kayıt ofisi oluşturuldu.
İlçede bir eksiğin daha giderildiğini ve vatandaşların mutluluk duyduğu bir projeyi hayata geçirmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş “ Sındırgı’ya kaybettiği değerleri kazandırıyoruz sloganı ile hareket ediyoruz. İlçemizde vatandaşlarımıza dokunan onların mutluluğuna sebep olacak projeleri hayata geçirmek bizleri de mutlu ediyor. Vatandaşlarımız mutlu oluyorsa bizlerde görevimizi yerine getirmiş oluyoruz. “ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1