EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAŞKAN UYSAL ŞOFÖRLERİN SOFRASINA MİSAFİR OLDU

BAŞKAN UYSAL ŞOFÖRLERİN SOFRASINA MİSAFİR OLDU
11 views
21 Aralık 2017 - 15:11

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye toplu taşıma şoförleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Sahil Birlik Kooperatifinde Burhaniye Başsavcısı Hüseyin Tuncel, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, Belediye Meclis Üyesi Yaşar Yılancı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cezmi Kazar, Sahil Birlik Kooperatif Başkanı Şenol Kılcı ve kooperatif üyeleri ile birlikte sıcak bir kahvaltı yapan Başkan Uysal şoförler ile bol bol sohbet etti.
Burhaniye Sahil Birlik Kooperatifi’nde Burhaniye Toplu Taşıma Şoförleri ile bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal şoförlerin sofrasına konuk oldu. Samimi bir sohbet havasında geçen kahvaltılı buluşmada Başkan Uysal şoförlerin istek ve görüşlerini dinlerken yapılması gereken konularda da bürokratlarına talimatlar verdi. Şoförlerin kentin nabzını tuttuğunu belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “kentimizdeki tüm esnaf bizim için önemli. Esnafın ayakta durması daha da önemli. Bizler yerel yönetim olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Şoförlerimiz meslekleri gereği her gün binlerce vatandaşımıza hizmet sunuyorlar. Bu yönden baktığımızda da şoförlerimizin de çalışırken memnun olmaları son derece önem arz ediyor. Aslında baktığımızda hepimiz Burhaniye’mizin hizmetkârıyız! İşte Bu yüzden şoförlerin taleplerini önemsiyor ve elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.
Sahil Birlik Kooperatifi Şenol Kılcı ise “Başkanımız Necdet Uysal’ı kooperatifimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Başkanımız Necdet Uysal bir sıkıntımız veya bir isteğimiz olduğunda yanımızda bulunduğu gibi çözüm noktasında da her zaman bizlerin yanında oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1