EGE GÜNDEM GAZETESİ

UYUMLU ÇALIŞINCA HALK KAZANIYOR

UYUMLU ÇALIŞINCA HALK KAZANIYOR
13 views
19 Aralık 2017 - 11:21

Paşa alanı mahallesi muhtarı Salih Zengin mahallelerine yapılan hizmetten dolayı Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür etti. Uyumlu çalışmanın verimini aldıklarını söyleyen zengin; “mahallesini seven her muhtar gibi bizlerde Belediye Başkanı ve ekibiyle uyumlu çalışarak mahallemizi her açıdan bir adım öne taşıdık.” Dedi.
Paşaalanı mahallesi muhtarı Salih Zengin; “Belediyeler ile uyumlu çalışmamızın karşılığında vatandaşımız çamura basmadan yeşil içinde yaşayabilir duruma geldi. Anayolların asfaltlanması, ara yolların parke taşı döşenmesi, çocuk parkları ve yaşam alanlarının çoğaltılmasıyla mahallemiz ayrı bir güzelliğe kavuştu.” Yücel Yılmaz’ın insan yaşamına verdiği önem kadar doğaya ve hayvanlara da önem verdiğinin altını çizen Salih Zengin; “Yeni yapılan park ve bahçelerimizde ilk defa kullanılan ve ağaçların kurumasını önleyen önlemler aldılar, böylelikle ağaçlarımız daha az bakım ile daha güzel bir görüntüye sahip oldular. Trafik sorununun diğer mahallelere oranla minimuma indiğinin altını çizen Salih Zengin; “ Yürüyüş yolları ve sağlıklı yaşam adına yapılan parklarımız ile Avrupa’yı andıran bir mahalle olduk. Bir kez daha Yücel Başkana kişi ve siyasi görüş ayrımı yapmaksızın güler yüzlü hizmet anlayışı için mahallemiz adına teşekkür ediyoruz.” Dedi.
Konu ile ilgili bilgi aldığımız Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; “Bizim için bütün mahallelerimiz aynı değere sahip ve bir o kadar da önemliler. Elimizden geldiğince ayrım yapmaksızın hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bu konuda bizlere yardımcı olan bilgi veren mahalle muhtarlarımıza yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1