EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Yücel Yılmaz TÜGVA’lı gençlerle

Başkan Yücel Yılmaz TÜGVA’lı gençlerle
25 views
12 Aralık 2017 - 12:00

Karesi Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı’nın düzenlediği programda 60’ın üzerinde genç ile bir araya gelen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu anlamda tüm şifreleri verdi; ‘oku, düşün, uygula, neticelendir” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye Gençlik Vakfı’nın organize ettiği kahvaltıda lise öğrencileri ve öğretmenlerle bir araya geldi. Başkan Yılmaz, 60’dan fazla öğrencinin katılımıyla Karesi Kafe’de gerçekleştirilen programın ardından TÜGVA İl Temsilcisi Murat Uysal ile birlikte İlim Yayma Cemiyeti Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Programda gençlere hitap eden Başkan Yücel Yılmaz, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine özgüveni yüksek, donanımlı, milli manevi duygulara sahip, vatanına, milletine hizmet edecek gençlerle ulaşabileceğini vurguladı.

Gönüllü olarak yapılan her işin insana değer kattığını söyleyen Başkan Yılmaz, “TÜGVA ailesi içinde iyi işler yapmaya çalışarak sizler de kendinizi yetiştirin. Çünkü burası kişisel kariyer planlamanız için aslan yavrularının güreştiği yer. En iyisi olmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu anlamda tüm şifreleri verdi; ‘oku, düşün, uygula, neticelendir” açıklamasında bulundu. Karesi Belediyesi olarak tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olduklarını kaydeden Yılmaz, TÜGVA ile de etkili projeler ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1