EGE GÜNDEM GAZETESİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPORU DESTEKLİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPORU DESTEKLİYOR
17 views
08 Aralık 2017 - 11:34

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen okullara top dağıtımı başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu spora önem verdiklerini ifade etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin çocukları ve gençleri düşünerek başlattığı proje bu yıl da devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi; gençlerimizin spora olan ilgilerini arttırmak, mevcut potansiyellerini geliştirmek ve sağlıklı bireyler yetiştirebilmek amacıyla il genelindeki tüm okullara 25 bin top dağıtımı start aldı.
Merkez ilçeler, Dursunbey, Gönen, Bandırma, Erdek, Gömeç, Manyas, Ayvalık ve Sındırgı ilçeleriyle başlayan top dağıtımı bütün ilçelerdeki okullara ulaşacak.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Gençlerimiz spora yönelsin, boş vakitlerinde spor yapsınlar istiyoruz. Sporun dostluk, centilmenlik olduğunu her ortamda yineliyoruz. Tüm okullarımıza ve spor kulüplerimize futbol topu, voleybol ve basketbol topu hediye ediyoruz.
Spor gençlerimize disiplin, dostluk, özgüven ve kendini geliştirme duygularını aşılamaktadır.
Bu proje ile birlikte Balıkesir il genelindeki gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzaklaşacak,güzel ve sağlıklı vakit geçirecektir” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1