EGE GÜNDEM GAZETESİ

BURHANİYE BELEDİYESİ AYDINLATMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BURHANİYE BELEDİYESİ AYDINLATMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
18 views
06 Aralık 2017 - 11:31

Burhaniye’de kamusal alanlarda yürütülen aydınlatma çalışmaları parklar, pazaryerleri, cadde ve sokaklarda uzun ömürlü led aydınlatma armatürleri ve ışıklar ile görsel güzelliğin yanı sıra ihtiyaç olan yerler de ışıl ışıl oluyor.
Burhaniye Belediyesi, sorumluluk ve yetki alanında bulunan kamusal alanların ışıklandırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Burhaniye’ye değer katan çalışmaları her geçen gün artırma hedefinde olan Belediye Başkanı Necdet Uysal yeni yapılan park ve sokak düzenlemelerine aydınlatma çalışmalarını aksatmadan yürütüyor. Son olarak tarihi Hanay Cami yanında ve Bahçelievler Mahallesi Koç Kent arkasında belediye tarafından yapılan parklar, Bahçelievler Mahallesi pazaryeri alanı yeni yapılan aydınlatmalar ile ışıl ışıl bir görünüme kavuştular.
CADDELERİMİZ KARANLIKTAN KURTULUYOR
Sokak ve cadde bazında aydınlatmaların her geçen gün fazlalaştırıldığını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “söz verdiğimiz gibi her mahallemizde aydınlatma sistemlerimizi çoğaltmaya devam ediyoruz. Parklarımızda yaptığımız led aydınlatmalar ile şık bir görüntü elde ettiğimiz gibi sokaklarımızı da karanlıktan kurtarıyoruz. Yine pazaryerlerimizde güvenlik amacıyla aydınlatmalarımızı arttırıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar parklarımız hariç Burhaniye Merkezinde, İskele, Ören, Cumhuriyet Mahallelerimizin cadde ve sokaklarında yeni aydınlatma sistemleri yaptık. Ve her mahallemizde yürüttüğümüz parklarımızda da aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1