EGE GÜNDEM GAZETESİ

AYVALIK GİRİŞLERİNİ IŞIKLANDIRMAYA BAŞLANDI

AYVALIK GİRİŞLERİNİ IŞIKLANDIRMAYA BAŞLANDI
16 views
04 Aralık 2017 - 10:53

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer farklı konulardaki kent sorunlarına da bir bir çözümler üretiyor.
İzmir Çanakkale E87 Karayolu üzerinde bulunan Ayvalık’ın anayol bağlantı yollarında gece saatlerinde ışıklandırma olmadığı için kazalara neden olan ciddi sıkıntılara yaşanmaktaydı. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, UEDAŞ ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir‘e Ayvalık’a ziyaretlerinde belediye başkanlık binasında buluşmuştu. Bunun üzerine Başkan Gençer, Nihat Özdemir ve beraberindeki Edremit UEDAŞ İşletme Müdürü Mehmet Faruk Bozan ve ekibi Ayvalık Müdürü Mehmet Yıldırım’dan Ayvalık’ın İzmir girişi, Ayvalık Sarımsaklı girişi, Ayvalık Edremit Girişi gibi çok önemli noktalarda aydınlatma sistemi kurulmasını rica etti.
Ayvalık şehir merkezine İzmir giriş noktası trafik ışıkları noktasında çalışmalar bugün itibariyle tamamlandı. Yaklaşık 500 metrelik mesafe aydınlatma sistemleri hizmete sunuldu.
Ayvalık’ın eksiklerini bir bir giderdiklerini belirten Başkan Rahmi Gençer, ‘’Öncelikle Ayvalık’ımıza nazik ziyaretlerinin yanı sıra ricamızı kırmayarak ana yollarımızdaki aydınlatma hizmetlerine kısa sürede başladıkları için UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir’e ve ekibine, Edremit UEDAŞ İşletme Müdürü Sayın Mehmet Faruk Bozan’a, Ayvalık Müdürü Sayın Mehmet Yıldırım’a ve ekiplerine çok teşekkür ediyorum ‘’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1