EGE GÜNDEM GAZETESİ

GEREK YOK..!

GEREK YOK..!
15 views
28 Şubat 2017 - 11:00

Eğer ki kadrolarınızda onun tarzında biri varsa başka adam aramaya gerek yok

Her kesimin sevdiği, sevginin karşılığını gece-gündüz demeden çalışarak veren Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç halkın söylemiyle “Rüzgarın Oğlu” halkın taktirini toplamaya devam ediyor. Geride kalan süre içinde Balya ilçesinde yaptığı işlerle adını gündeme taşıyan Başkan Kılıç Her yere yetişip lakabının hakkını veriyor. Balya’nın haricinde Balıkesir’in her ilçesini gezerek hem teşkilatları ziyaret ediyor, hem vatandaşın şikayetlerini dinliyor. Ayırım yapmaksızın elinden geldiğince vatandaşların dertlerini gidermeye çalışıyor.

Balya Belediye Başkanı Osman KILIÇ ilçe ziyaretleri kapsamında dün Susurluk ilçe ziyaretini gerçekleştirdi Milliyetçi Hareket Partisi Susurluk ilçe Başkanlığı ziyareti ile başlayan programını Susurluk Belediye Başkanı ve ilçe Kaymakamı ziyaretleri akabinde esnaf ziyaretleri ile tamamlayan Kılıç her gittiği yerde halkın sevgisini kazanmaya devam ediyor.

Balıkesir’de Milliyetçi Hareket Partisini temsil eden seçilmiş tek siyasi olan Rüzgarın oğlu referandum sürecinde sanki sahada bir milletvekili gibi çalışmaya partisinin görüşlerini halka anlatmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana takipçi ve hayran kitlesinde büyük bir artış olan Başkan Osman KILIÇ ziyaret ettiği bütün ilçelerde halkın ve esnafın sevgisiyle karşılaşıyor. Bunların arasında en önemlisi de her geçen zamanda gönül köprülerini kurmaya insanımızı kucaklamaya devam ediyor. Referandum süreciyle alakalı olarak EVET oyu kullanacağını açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi nin görüşlerini kitlelere ulaşması açısından üzerine düşenden fazlasını yerine getirmek için çalışmalarına devam ediyor..!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1