EGE GÜNDEM GAZETESİ

Hattuşa’da Sertifika Töreni

Hattuşa’da Sertifika Töreni
23 views
24 Şubat 2017 - 11:27

Edremit Kaymakamlığı tarafından Edremit’te kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet kapasitesinin geliştirillmesi, vatandaş memnuniyetin artırılmasına yönelik hazırlanan ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2016 Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan ve kabul edilen tek kaymakamlık projesi olan “Kamu Hizmet Sunumu Gelişiyor” Belge Yönetimi, Bilgi Disiplini, Bilgi İşlem Destekli İş Süreç Analizi Yönetimi Eğitimi başarıyla tamamlandı.

İlçemiz kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan ve hedef grup olarak belirlenen 40 katılımcıya verilen; ilçemizdeki kamu hizmet sunumunun geliştirilmesine yönelik düzenlenen teknik destek eğitimi; 5 gün boyunca, günde 6 saat olmak üzere toplamda 30 saat olarak verildi.

“Kamu Hizmet Sunumu Gelişiyor” Teknik Destek Eğitiminin sertifika törenine İlçe Kaymakamımız Ali Sırmalı katıldı. Teknik destek eğitimini başarıyla tamamlayan 40 katılımcı sertifikalarını Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’nın elinden aldı.

Sertifika töreninde konuşan Kaymakam Ali Sırmalı: “Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından 2016 Teknik Destek Proğramı kapsamında desteklenen iki projemizden biri olan “Kamu Hizmet Sunumu Gelişiyor” Belge Yönetimi, Bilgi Disiplini, Bilgi İşlem Destekli İş Süreç Analizi Yönetimi Eğitimi ilçemizde görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının personeline yönelik olarak düzenlenmiştir. Kalkınma Ajansının desteklediği bu eğitimle ilçemizde kamu kurum ve kuruluşlarınının hizmet kapasitesinin ve kalitesinin geliştirilmesi, vatandaş memnuniyetinin artırılmasına katkı sağlayacaktır. ” dedi

Kaymakam Ali Sırmalı: “Eğitimlerin gerçekleşmesinde iki toplantı salonunu da açarak bize ev sahipliği yapan Hattuşa Termal Otel çalışanlarının ilgisine ve Hattuşa Termal Otel Genel Müdürü Fırat Kaya’ya teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca eğitimlerimizin gerçekleşmesini sağlayan eğitmenlerimiz İrem Şenses Sezer ve Hamza Kocatepe’ye teşekkürlerimiz sunuyorum.” Dedi.

Kaymakam Ali Sırmalı tarafından Genel Müdür Fırat Kaya’ya ve eğitmenlere çiçek takdim edilmesinden sonra fotoğraf çekilmesinin ardından tören son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1