EGE GÜNDEM GAZETESİ

Vali Yazıcı BAYMOB’taydı

Vali Yazıcı BAYMOB’taydı
12 views
21 Şubat 2017 - 11:14

Vali Ersin Yazıcı Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan BAYMOB’un fabrikasını ziyaret etti.

Çalışma Hayatında Millî Seferberlik programı kapsamında Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bazı fabrikaları ziyaret eden Vali Ersin Yazıcı sahipliğini Metin-Mehmet Baykan’ın yaptığı BAYMOB’u da ziyaret etti. Beraberinde Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur ve Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler ile birlikte fabrikaya gelen Vali Ersin Yazıcı İşyeri Sahibi Metin Baykan’dan bilgiler aldı. İlk olarak firmanın yaptığı yeni modelleri gören ve beğenen Vali Yazıcı daha sonra fabrikayı gezdi, çalışanlara kolaylıklar diledi, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Vali Ersin Yazıcı böyle bir fabrika kurarak istihdama katkı sağlayan BAYMOB sahiplerine teşekkür etti, firmanın kısa sürede güzel işler başardığını ve büyüme sağlayarak, personel sayısını arttırdığını kaydetti. Yazıcı personel sayısının ileride daha da artacağına inandığını söyledi.
Vali Yazıcı, üreten, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine değer katan sanayicilerin her zaman yanında olduklarını ifade etti. Yazıcı Balıkesir’in sanayi alanındaki gelişmesinin hızını arttırarak devam etmesi gerektiği kaydetti.
İşyeri sahibi Metin Baykan da “Sayın Valimiz daha önce firmamızın çarşı merkezinde bulunan satış mağazasını da ziyaret etmişti şimdi de Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikamızı ziyarete gelmesi bizleri onure etti, gururlandırdı. Valimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Fabrika olarak yurt dışına yönelik ürünlerimizi gönderiyoruz, bununla birlikte Türkiye’nin çeşitli noktalarında bayilerimiz bulunuyor. Mobilya sektöründe Balıkesir olarak ürünlerimizi kendimiz üretip Türkiye ve dünyaya göndererek ismimizi duyuruyoruz. OSB’de fabrikamız var, Ağır Sanayi Bölgesi’nde mutfak bölümümüz ve çarşı merkezinde de satış mağazamız bulunuyor. Sektörel anlamda İstanbul ve İzmir’de düzenlenen fuarlara katılıyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1