EGE GÜNDEM GAZETESİ

EKK Üyelerine Sedefne’de %20 İndirim Sağlandı

EKK Üyelerine Sedefne’de %20 İndirim Sağlandı
13 views
16 Şubat 2017 - 10:43

S.S. Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erol Ayvaz üyelerine yönelik olarak indirim anlaşması imzaladı. Kooperatif üyeleri Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Altaş Altıeylül Şirketi tarafından işletilen Pamukçu Sedefne Termal Otel’de %20 indirimden yararlanacaklar.
EKK Başkanı Erol Ayvaz ve Altaş Altıeylül Şirketi Başkanı İsmail Akdoğan birlikte protokolü imzaladı, protokol kapsamında oda üyelerine konaklama ve yemek ücretlerinde % 20 indirim uygulanacak.
Altaş Altıeylül Şirketi Başkanı İsmail Akdoğan protokolün hayırlı olmasını dileyerek, Altıeylül Pamukçu Mahallesi’nde bulunan Sedefne Termal Otel ile vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyledi. Akdoğan sivil toplum örgütlerine önem verdiklerini ve bu doğrultuda indirim protokolü yaptıklarını kaydederek, şifalı termal su bulunan Sedefne’ye vatandaşların ilgisinin her geçen gün arttığını ve bundan mutluluk duyduklarını belirtti. Akdoğan oda üyelerini de Sedefne’de ağırlamaktan memnunluk duyacaklarını belirtti.
EKK Başkanı Erol Ayvaz “Sedefne Termal Otel ile indirim protokolü imzaladık. Oda üyelerimiz Sedefne Otel’den indirimden yararlanacaklar. Sedefne Termal Otel şifanın kaynağı. Üyelerimizin ve ailelerinin buradan indirimli şekilde yararlanacaklar” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1