EGE GÜNDEM GAZETESİ

İl Şampiyonundan Ziyaret

İl Şampiyonundan Ziyaret
10 views
12 Şubat 2017 - 0:02

2016- 2017 Okullar Arası Basketbol Şampiyonasında bölge şampiyonu olan Korgeneral Enver Akoğlu Orta Okulu Basketbol takımı Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.
İlçemizi temsilen gittikleri İl şampiyonasında 2016- 2017 Okullar Arası Basketbol Şampiyonası Yıldız Kızlarda İl birincisi olan Korgeneral Enver Akoğlu Orta Okulu Basketbol takımı Okul Müdür Yardımcısı Ali Kahraman ve Antrenör Berke Engüder’le birlikte Başkan Mirza’ya takımlarına vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiler. Ayrıca Edirne’de düzenlenecek olan bölge şampiyonası içinde destek istediler.
Ziyarette konuşan Başkan Mirza: “Öncelikle Bandırma Enver Akoğlu Orta Okulu Basketbol takımını ilçede birinci oldukları için kutluyorum aynı başarılarını Edirne’deki bölge şampiyonasında da devam ettirerek Türkiye şampiyonasına katılacaklarına inanıyorum. Biz Bandırma Belediyesi olarak spora ve sporculara her alanda destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bandırma’da sporun daha fazla gelişmesini istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1