EGE GÜNDEM GAZETESİ

Havran MHP’den Kaymakam Türköz’e Ziyaret

Havran MHP’den Kaymakam Türköz’e Ziyaret
14 views
12 Şubat 2017 - 0:08

Geçtiğimiz yıl sonunda yayınlanan İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Havran Kaymakamlığı Görevi’ne başlayan Ahmet Türköz’e Havran MHP İlçe Teşkilatı bir ziyarette bulundu.
Parti Genel Merkezi tarafından MHP İlçe Teşkilatları’nda yeniden görevlendirme yapılamadığından en son seçilmiş MHP İlçe Başkanı Mehmet Saraçoğlu,Yönetim Kurulu Üyeleri,Eski Havran Belediye Başkanı Levent Gökalp ile birlikte geçtiğimiz gün saat 14.30 da Kaymakam Ahmet Türköz’e makamında nezaket ziyaretinde bulunarak,Havran İlçemiz’e hoş geldiniz dediler ve karşılklı görüş alış verişinde bulundular.
Ziyaret sırasında Havran Sabuncu Ramazan İşletmecisi ve “Havran Bal Diyarı” Üretimini ve tanıtımını da yapan Fatih Kaya,Kaymakam Türköz’e İstanbul Fuarları’nda Havran’ın Tanıtımı’nda sergiledikleri zeytin, zeytinyağı, Naturel Zeytinyağı Sabun çeşitleri, Havran Bal Diyarı Ürünleri’ni tanıtarak kendilerine sundular.Kaymakam Ahmet Türköz ziyaretleri için Havran MHP İlçe Teşkilatı Yöneticilerine ve Sabuncu Ramazan İşletmecisi Fatih Kaya’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ayhan KURT

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1