EGE GÜNDEM GAZETESİ

SGK; Gaziler Ve Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmayacak

SGK; Gaziler Ve Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmayacak
13 views
08 Şubat 2017 - 10:32

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Ayvalık İlçe Müdürlüğü tarafından Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Ayvalık Temsilciliği’ne yönelik nazik bir ziyaret gerçekleştirildi.

SGK Ayvalık Şubesi Müdürü Mehmet Özkaya’nın öncülüğünde; Ayvalık SGK personellerinden Adnan Kıvançlıoğlu ve Filiz Türk tarafından gerçekleştirilen ziyaret sohbet havasında gerçekleşti.
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Ayvalık Temsilciliği Başkanı Hüseyin Köksal’ın yanı sıra temsilcilik üyesi gazilerle, şehit ailelerinin de hazır bulunduğu ziyarette açıklamalarda bulunan SGK Ayvalık Şubesi Müdürü Mehmet Özkaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun öncülüğünde yurt genelinde her hafta bir gazi ya da şehit ailesini ziyaret etme kararı aldıklarını belirtti.
Bu kapsamda, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Ayvalık Temsilciliği’ne yönelik nazik bir ziyaret gerçekleştirdiklerini kaydeden Mehmet Özkaya, “Bu ziyaretimizin ardından Ayvalıklı gazilerimiz ve şehit ailelerimizin evlerine yönelik ziyaretlerimiz gerçekleştirilecektir. Her hafta rutin olarak yapacağımız bu ziyaretlerde gazilerimiz ve şehit ailelerimizle bir araya gelecek, onların varsa sosyal güvenlik ile ilgili sorunlarının çözümüne yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bunun yanı sıra da bireysel olarak da yapabileceğimiz katkılarla onlara destek vermeye çalışacağız” diye konuştu.
Ziyaret; SGK’lı heyet ile temsilciliğin gazi ve şehit yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1