EGE GÜNDEM GAZETESİ

Okullarda hizmet seferberliği

Okullarda hizmet seferberliği
9 views
03 Şubat 2017 - 11:04

Öğrencilerin tatile girmeleriyle birlikte ilçedeki okullarda bakım, onarım ve temizlik çalışmalarına başlayan Karesi Belediyesi, öğrencilerin yeni döneme tertemiz ve eksikleri giderilmiş bir ortamda başlamalarını sağlayacak.
TERTEMİZ BİR OKUL
‘Okullar Hayat Olsun’ projesi ile devlet okullarının fiziki şartlarını iyileştiren Karesi Belediyesi, ilçede bulunan okulların temizliğini de yaparak yeni döneme hazırlıyor. Öğrencilerin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim görebilmesi amacıyla temizlik çalışmalarına hız veren Belediye, ders zilinin çalacağı 6 Şubat Pazartesi gününe kadar ilçedeki tüm okulların temizliğini tamamlayacak.
EKSİKLER TAMAMLANIYOR
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından başlatılan okul tadilat çalışmaları da ilçe genelindeki okulların çehresini değiştirmeye devam ediyor. Öğrencilerin tatile girmesinin ardından hızlı bir şekilde okullarda bakım ve onarım çalışmalarına başlayan Belediye; boya ve badana, bahçe duvarı tadilatı, zemin düzenlemesi, merdiven korkuluğu onarımı gibi tadilat çalışmalarını da tamamlayarak öğrencilerin yeni döneme tertemiz ve eksikleri giderilmiş bir ortamda başlamalarını sağlayacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1