EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kepsut AK Parti’de Referandum Çalışmaları Başladı

Kepsut AK Parti’de Referandum Çalışmaları Başladı
19 views
03 Şubat 2017 - 11:13

Ak Parti İl Başkanı Hasan Demirarslan, Kepsut İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek referandum çalışmalarına başladı. Toplantı’da, partililer ve sandık başkanları ile görüşme gerçekleştiren Demirarslan, yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Balıkesir AK Parti İl yönetimi ve ilçe yönetimlerinin çalışmaları start aldı. İl yönetiminden bir çok isim ile birlikte ilçeye gelen Demiraslan’ı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ,Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Belediye Başkan Yardımcısı Feyzullah Uygur ve partililer karşıladı.
AK Parti ilçe teşkilatında gerçekleştirilen toplantıda söz alan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, ilçe teşkilatı olarak referanduma tam kadro hazır olduklarını belirterek; “Şimdi ilçe teşkilatlarımızla, mahalle ve sandık başkanlarımızla da daha sık bir araya gelerek “Cumhurbaşkanlığı sistemi ülkeye ne tür katkılar sağlayacak”, “Parlamenter sistemin aksayan yönleri neler” gibi konularda vatandaşlarımızın aklında kalan sorulara cevap verilecek bilgilendirme toplantıları yapmaya başladık” dedi.

“ÇALMADIK KAPI, GİRMEDİK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ”
Gece gündüz demeden çalışmalarını hızla sürdüreceklerini vurgulayan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul; “Biz Ak Parti kadroları olarak referandumda gece gündüz demeden bu milletin hak ettiği hizmetleri tamamlamak için koşacak, çalmadık kapı ve girmedik gönül bırakmayıp, kazanmadığımız tek bir vatandaş bırakmayacağız. Ayrıca ben ve ekibimin her fırsatta 69 mahallemizde vatandaşlarımızın, iyi gününde, kötü gününde hep yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz her fırsatta onların yanındayız hangi vatandaşımızın ne derdi var bilmekteyiz.”

“TÜRK MİLLETİNE DİZ ÇÖKTÜRMEK İSTEDİLER”
15 Temmuz Darbe girişimi nedeniyle 2016 yılının asla unutulmayacağını belirten Başkan Cankul, konuşmasının devamında “2016 yılında millet olarak gerçekten tarih yazdık. 2016 yılı Türk Milletine diz çöktürmek istenen bir yıldır. Bu aziz millet tarihinde asla diz çökmedi ve çökmeyecektir. 15 Temmuz gecesi son kozlarını oynadılar ama milletimiz öyle bir dirayet gösterdi ki, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile meydanlara indik ve aziz milletimiz darbecilere darbe yaptı. Tabi 15 Temmuz’da başaramayınca ardından ekonomide dolar üzerinden oyunlar oynamaya çalıştılar ama bu oyunları da halkımız dolarlarını bozarak bozdu. İnşallah referandum sürecinden sonra Türkiye’miz şaha kalkacaktır. Asla umutsuzluğa ve korkusuzluğa kapılmayacağız, bizim hedefimiz büyük” ifadelerine yer verdi.

“HALKIMIZ GEREKEN DESTEĞİ VERECEKTİR”
AK Parti İl Başkanı Hasan Demirarslan ise yeni bir Türkiye için var güçleri ile çalışmaya başladıklarını söyleyerek; “15 Temmuz sürecinden sonra yaşanan olaylar, yeni anayasanın bir an önce yapılması ve çift başlılığı ortadan kaldırmak adına daha özgür bir Türkiye için çalışacağız” denildi. Sayın Cumhurbaşkanımız yalnız değil, arkasında ona inananlar var, bizler varız, yeni Türkiye için bizler çalışmaya şimdiden başladık. Birileri bizim değerlerimize ne kadar bağlı olduğumuzu bilmiyor, Cumhurbaşkanımızın her seferinde “tek bayrak, tek millet, tek vatan” demesini içlerine sindiremiyorlar. Yapılacak olan referandum ile halk gerekli desteği bir kez daha verecektir. Bundan şüphemiz yok ancak bizler yine ilk günkü aşkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İşte bugün ilk adım atılmış oldu” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1