EGE GÜNDEM GAZETESİ

Genç Sanatçı Funda Demirkaya’dan Masal Tadında Sergi

Genç Sanatçı Funda Demirkaya’dan Masal Tadında Sergi
17 views
03 Şubat 2017 - 11:09

Edremit’li Genç Fotoğraf Sanatçısı Funda Demirkaya’nın ‘Yaz Masalları’ isimli 3.Kişisel Düğün Hikayesi Fotoğrafları Sergisi dün Edremit Novada AVM’de açıldı.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın açılışını yaptığı sergiye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Raif Sakin, Edremit İlçe Tarım Müdürü Recep Özbudak, AK Parti Edremit İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeni Hikmet Ercan ile çok sayıda sevenleri katıldı.
14 Şubat’a kadar açık kalacak olan sergide, genç sanatçı Funda Demirkaya’nın bugüne kadar çekmiş olduğu fotoğraflar sergilendi.
Körfez’in doğal güzellikleri arasında çekilen fotoğraflarla, nişanlanan veya evlenen çiftlerin mutluluk ve heyecanlarının masal tadında anlatıldığını söyleyen Demirkaya “7 yıldır bu mesleği yapıyorum. Ben fotoğraf çekmeyi sadece deklanşöre basmak olarak değerlendirmiyorum. Benim gözümde hepsi ayrı birer masal ve bu masalın kahramanları ise fotoğraflarını çektiğim çiftler. O masalın içinde nice umutlar ve hayaller var. Onların heyecanlarına ve mutluluklarına ortak olmak ve güzel bir masalın içinde yer almak beni çok mutlu ediyor” dedi. Sergiyi gezmeye gelenler arasında kendi fotoğraflarını gören çiftler ise büyük bir sürpriz yaşadı. Gün boyunca açık kalan sergiyi gezen vatandaşlar, genç sanatçı Funda Demirkaya ve eşini tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1