EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit Ticaret Odası EMİTT’te yerini aldı

Edremit Ticaret Odası EMİTT’te yerini aldı
8 views
01 Şubat 2017 - 11:26

Edremit Ticaret Odası, Edremit’ih zeytin-zeytinyağını EMITT’te ziyaretçilerle buluşturdu.
Edremit Ticaret Odası, önemli turizm fuarlarından biri olan 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Edremit zeytin-zeytinyağının satışının yapıldığı standla katıldı.
Ziyaretçilere özel olarak hazırlanan tadımlık zeytin-zeytinyağı büyük beğeni topladı.Fuar boyunca ziyaretçilerin büyük ilgisini toplayan satış noktası,fuar boyunca ortalamanın çok üstünde satış hasılatı elde etti.Kalabalığın hiç azalmadığı Edremit Ticaret Odası standına siyasi ve sanat camiası da büyük ilgi gösterdi.
Başta Kültür ve Turizm Bakanı abi Avcı’nın da ziyaret ettiği stand; Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı,Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve diğer illerden bir çok kaymakam ve belediye başkanını ağırladı.
Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon, ağırlanan misafirlerle yöresel zeytin-zeytinyağının bölge için önemini,zeytinin insan hayatındaki yerini aktardı.Konuşmasında, plaket ve ikram merasimleri büyük ilgi gören Edremit Ticaret Odası standında yer alan Ferhatoğlu Zeytin,Aykan Zeytincilik,Drop-Damla Zeytincilik,Paksoy Zeytincilik ve Avre Zeytin’e teşekkürlerini ileten başkan Coşkun Salon 2018 EMITT Fuarı’na daha geniş katılım temennilerini iletti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1