EGE GÜNDEM GAZETESİ

Sındırgı-Gölcük Toplu Taşıma Hattı

Sındırgı-Gölcük Toplu Taşıma Hattı
17 views
31 Ocak 2017 - 11:28

Balıkesir Sındırgı’da Gölcük hattı toplu taşıma otobüs güzergâhları ve saatleri belli oldu. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş yolcu yoğunluğu ve vatandaşlardan gelen yoğun talepler doğrultusunda etkin, verimli ve alternatif bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla Gölcük hattında bulunan mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.
Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş Gölcük Hattı taleplerini karşılıksız bırakmadı. Halkın hayatını kolaylaştırılacak olan talebi karşılıksız bırakmak istemeyen Başkan Yavaş; Zabıta Müdürlüğü koordinatörlüğünde güzergâh üzerinde bulunan Cüneyt, Kozlu, Alacaatlı, Karakaya ve Gölcük Mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenledi. Yapılan toplantıda hat güzergâhında bulunan mahalle muhtarların talepleri doğrultusunda karar alındı.
Yapılan toplantı sonrası Sındırgı Belediyesi tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Başkan Yavaş “ Amacımız vatandaşımıza daha kaliteli, konforlu, güvenilir ve daha fazla zaman tasarrufu sunan bir taşıma hizmetinin sunulması idi. Belediye olarak, Sındırgı-Gölcük hattında daha verimli toplu taşıma hizmeti sunulması amacıyla halkımızın taleplerini dikkate alarak muhtarlarımız ile birlikte toplantımızı gerçekleştirdik. Halkımızın isteği ve memnuniyeti ile değişen ve gelişen şehrimize yakışır şekilde toplu taşıma hizmeti vermenin mutluluğu içindeyiz. Hizmetten yararlanacak olan vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
65 YAŞ ÜZERİ VE ENGELLİ VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ
Engelli vatandaşların ihtiyaçları da dikkate alınarak yapılan düzenlemede engelli rampası bulunan araçlar ile seyahat edileceği; 65 yaş üzeri ve engelli vatandaşlarımızın ücretsiz taşımacılık yapmaya devam edeceği öğrenildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1