EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAYMOB İstanbul Uluslararası Fuarı’nda

BAYMOB İstanbul Uluslararası Fuarı’nda
15 views
30 Ocak 2017 - 11:07

Sahipliğini Metin-Mehmet Baykan kardeşlerin yaptığı Baymob Mobilya Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda stant açtı. 29 Ocak tarihine kadar devam edecek olan fuarda Baymob Mobilya aynı fuara 4. Kez katılıyor. Yeni ürünler Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen misafirlere tanıtılırken, standa ilgi de büyük.
154 m2 alt kat, 85 m2 üst kat olmak üzere geniş bir alanda stant açarak ürünlerini sergileyen Baymob Mobilya Balıkesir’in adını da duyurdu.
Fuarda Baymob 2017’nin yeni ürünleri olan Akçay Yatak Odası, Doğa Yatak Ünitesi, Hürrem Yatak Ünitesi, Kilyos Yatak Ünitesi, Doğa Yemek Takımı, Doğa Duvar Ünitesi, Roza Yemek Takımı, Roza Duvar Ünitesini müşterilerinin beğenisine sundu.
Baymob Mobilya Sahibi Metin Baykan “Üst üste 4. Kez bu fuarda yer alıyoruz. Firma olarak Türkiye’de birçok bayimiz var, yurt dışına da ürün gönderiyoruz. Uluslararası fuarda yer almak, yeni ürünlerimizi davetlilerimize göstermek bizim için önemli. Türkiye’nin farklı illerinde mobilya adına düzenlenen bu tür fuarlara katılıyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1