EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit’te Kılıç’a Sevgi Seli

Edremit’te Kılıç’a Sevgi Seli
26 views
26 Ocak 2017 - 12:10

Balya’nın sevilen ve çalışkan Belediye Başkanı rüzgârın oğlu Osman Kılıç Edremit ilçesi ziyaretinde coşkuyla karşılandı. Balıkesir ilçelerinde MHP teşkilat ziyaretlerini sürdüren Başkan Kılıç, dün ayağının tozuyla Edremit ilçesine geldi.
Edremit İlçesine gelerek MHP Edremit ilçe teşkilatına yeni atanan yönetim ile Edremit Ülkü Ocağını ziyaret eden Başkan Osman Kılıç, daha sonra ise ilçe esnafını ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında halkın ve esnafın yoğun sevgisi ile karşılaşan Kılıç, teşekkür etti.
Esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Kılıç, çalışmaları arasında esnafları sık sık ziyaret ederek beklenti ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Kasabından manavına, berberinden lokantasına kadar yeni atanan MHP Edremit ilçe teşkilatıyla bütün esnafa uğrayan Kılıç, esnafın hal ve hatırını sorarak işleri hakkında bilgi aldı. Çarşı, pazar dükkân dükkân esnafı gezen Başkan Kılıç, hem sorunları dinledi hem de bol ve hayırlı kazanç diledi.
ESNAF KILIÇ’A ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ
Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten esnaf isteklerini aktarıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Esnaflar; “Osman Kılıç, Başkanımıza çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
KILIÇ, SAKA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, esnaf ziyaretleri sonrasında Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanları Balıkesir ve Türkiye gündemini masaya yatırdılar. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ise Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
KILIÇ’TAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET
Edremit ilçesinde ziyaretlerini sürdüren Başkan Kılıç, ilk olarak Edremit Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mustafa Alparslan ile Edremit Lokantacılar odası Başkanı Aykut Dürüst’ü ziyaret etti. Oda Başkanları ziyaretlerinden dolayı Başkan Osman Kılıç’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.
ŞAMPİYON’A OSMAN KILIÇ DESTEK OLDU
Bilardo Balıkesir Bölge şampiyonu olarak Türkiye’de ilk on yarışmacı arasına giren ve Dünya kupasına katılmaya hak kazanan başarılı sporcu Erkan Arık’a Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’tan destek geldi. Başarılı sporcu Arık, dünya kupasında Balya Belediyesi adına yarışacak. Sporcu Erkan Arık, desteklerinden dolayı Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç’a teşekkür etti.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1