EGE GÜNDEM GAZETESİ

Karayalçın’dan ETO’ya ziyaret

Karayalçın’dan ETO’ya ziyaret
13 views
24 Ocak 2017 - 11:11

Eski Başbakan Yardımcısı ve Dış işleri Bakanı Murat Karayalçın Edremit Ticaret Odasını ziyaret etti.

Bir dönem Türkiye Başbakan Yardımcısı,Dış işleri Bakanı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapan siyasetçi Murat Karayalçın Edremit’e gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretleri kapsamında Edremit Ticaret Odası’nı da ziyaret eden Karayalçın’ı ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını ileten Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Salon sözlerine şu sözlerle devam etti.

“Sayın Karayalçın; Genel Başkanlık, Başbakan Yardımcılığı, Bakanlık, Belediye başkanlığı yapmış; ve ülkemiz siyaseti için önemli bir isim. Kültürünün masmavi denizle,yemyeşil ormanlarla,zeytin-zeytinyağıyla,Tuncel Kurtizle,Sabahattin Ali ile yoğrulduğu ilçemize hoş geldiniz.Sayın Karayalçın ve değerli misafirlerimiz, ziyaretleriyle bizi onurlandırdılar. Hepinize şahsım ve odam adına teşekkür ediyor, tekrar hoş geldiniz diyorum.”

Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Salon’a teşekkürlerini ileterek başlayan Karayalçın, Edremit’te bulunmaktan mutluluk duyduğunu iletti. Edremit Ticaret Odası yetkileri ile Antandros Antik Kentini, Körfezin incisi ve Efeler diyarı Edremit’i,ülkemizin iç ve dış politikalarına kısaca değinerek sohbet eden Karayalçın’a Edremit Ticaret Odası başkanı Coşkun Salon tarafından ETO plaketi takdim edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1